Vyhrajte pobyt se skipasem v Davos Klosters

Hledáte ideální zimní dovolenou, kde byste hodili starosti za hlavu a užívali si volnost při freeridu a večer si užívali aprés-ski? Vyzkoušejte švýcarské středisko Davos Klosters v Graubündenu, které se pyšní sjezdovkami ve výšce 1560 až 2844 m n. m. o délce 320 km, 59 vleky, freeridy, snowparky a mnohým dalším.

Piste a

Foto: Archiv Graubünden Ferien

Pokud dáváte přednost pomalejšímu tempu, můžete v kopcích nad Davosem vyzkoušet i mírnější sjezdovky, které budou vyhovovat menším dětem nebo seniorům. A jen na vás záleží, kde strávíte aprés-ski, jestli ve slavném sanatoriu Schatzalp, o kterých psal už i Thomas Mann, anebo v klasickém wellnessu, který najdete téměř v každém hotelu, či navštívíte  vodní centrum Eau-lá-lá, kde nechybějí venkovní termální bazény, saunový svět a masáže.

Logo CZ 2ZeilenDavos Klosters se skládá ze středisek Parsenn, Jakobshorn, Pischa, Rinehorn, Madrisa a Schatzalp/Strela. Vypínají se k vrcholkům hor, které obklopují Davos ležící v jejich údolí. Ideální podmínky pro freeride  najdete v areálu Pischa a na hoře Jakobshorn, který je jednodušší na orientaci – lyžuje se totiž na jediném kopci. Pischa se zaměřuje především na jízdu ve volném terénu. Nabízí milovníkům freeridu naprostý ráj, většinu upravených sjezdovek zrušili, vznikl tak široký kopec, kolem kterého zůstaly jen široké sběrné sjezdovky. Pischa se tak stala unikátním hřištěm pro freeridové začátečníky.

Hotely Mountain hotels nabízí 19 ubytovacích zařízení v Davos Klosters, a to od luxusních tříhvězdičkových hotelů až po přátelské mládežnické ubytovny. Pro nejnáročnější klientelu jsou k dispozici hotely přímo u stanic horských lanovek, ale také v blízkosti centra s bohatým nočním životem. Všichni návštěvníci hotelu dostávají automaticky na období, kdy jsou ubytovaní, jízdenky na vlaky zdarma.

 

[box]

VÝHRA
Pošlete nám správné odpovědi a vyhrajte voucher pro dvě osoby na 2 noci se snídaní ve dvoulůžkovém pokoji standard v hotelech kategorie „TOP“ z nabídky Mountain Hotels pro zimní sezonu 2014/2015. V ceně jsou i dva 2denní skipasy. Více o Davos Klosters najdete na: cz.graubuenden.ch nebo v destinaci měsíce na www.ttg.cz.

SOUTĚŽNÍ OTÁZKY:
1. Kolik hodin přibližně trvá cesta autem z Prahy do Davosu?
a) 6,5 hodiny b) 12 hodin c) 14 hodin

2. Jak dlouho funguje zimní turistika v Graubündenu?
a) 20 let b) 500 let c) 150 let

3. Jaká je nejvyšší hora v Graubündenu?
a) Matterhorn b) Piz Bernina c) Zugspitze

4. Kolik kilometrů sjezdovek má Graubünden?
a) 2200 b) 200 c) 1300

[/box]

Odpovědi zasílejte na e-mail office@ttg.cz. Prosíme o uvedení vašeho jména, firmy, adresy a telefonu. Odpovědi prosím zasílejte do 11. prosince 2014. Výhru lze uplatnit během zimní sezony 2014/2015 a platí mimo termíny 26. 12. – 2. 1. 2015; 19. 1. – 25. 1. 2015; 8. 2. – 1. 3. 2015. Pobyt lze vybrat vždy ve dnech od neděle do pátku. Ze soutěže jsou vyloučeni zaměstnanci a spolupracovníci vydavatele.

[wzslider]

Enter the text or HTML code here

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..