Vyhrajte dvě letenky do Soulu od Českých aerolinií

Do Soulu se nově dostanete s Českými aeroliniemi, které v červnu otevřou do metropole Jižní Koreje přímou linkou ve spolupráci s Korean Air. Obě hlavní města budou České aerolinie spojovat dvakrát týdně, s odlety z Prahy každou sobotu ve 12:55 a neděli v 18:30. Celková nabídka pravidelných spojů na trase Praha–Soul se tak díky spolupráci obou společností zvýší na šest. Na všech letech do Soulu si budou obě společnosti vzájemně sdílet svůj kód. České aerolinie budou turisty přepravovat největším strojem a novinkou své flotily – Airbusem A330-300. Letenky můžete již nyní rezervovat na www.csa.cz.

Zdroj: České aerolinie

Zdroj: České aerolinie

Díky nové lince do Soulu České aerolinie nabízejí i lety dál do východní Asie a Tichomoří, a to ve spolupráci s Korean Air. Na spoje z Prahy ideálně v Soulu navazují lety do sedmi japonských destinací, do Malajsie nebo na tichomořské ostrovy. Na jednu letenku Českých aerolinií tak můžete navštívit např. Tokio, Ósaku, Sapporo, Nagoju, Fukuoku, Niigatu, Okajamu, Kuala Lumpur, Kota Kinabalu, Da Nang, Guam nebo Palau.

Soutěž! – Hrajte o dvě letenky v cestovní třídě Economy s Českými aeroliniemi, tentokrát do Soulu. Soutěžit s Českými aeroliniemi můžete i v následujících třech vydáních TTG o letenky do Abú Dhabí, Soulu a dalších destinací. Zapojit se může každý!

Soutěžní otázky:

1.  V roce 2018 se budou v Jižní Koreji konat zimní olympijské hry. Kdy a kde se konala historicky první olympiáda v Jižní Koreji?

2. Do kterého města směřoval první transatlantický let Československých aerolinií v roce 1962?

Odpovědi zasílejte faxem na číslo 224 252 567 nebo odpovídejte na e-mail office@ttg.cz. Prosíme o uvedení vašeho jména, firmy, adresy, telefonu či e-mailu. Odpovědi prosím zasílejte do 19. dubna 2013.

Enter the text or HTML code here

Jeden komentář

  1. Proč ne-zkusím to

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..