Vyhrajte dvě letenky do Osla s Českými aeroliniemi

Oslo je držitelem řady titulů „nej“ nejen na evropské, ale i mezinárodní úrovni. Nejen díky bezpočtu parků si zcela zaslouženě vysloužilo titul nejzelenější město na světě. Patří k nejrozlehlejším a nejrychleji rostoucím evropským hlavním městům, nejpřátelštějším k obchodu, ale také mezi nejdražší z pohledu nákladů na život. Na druhou stranu díky preciznímu systému městské dopravy, nepřeberným možnostem ke sportování nebo kulturnímu vyžití, vzdělávání a dalším faktorům patří k nejpříjemnějším městům pro život.

Oslo Foto: Flickr.com/George Rex

Oslo Foto: Flickr.com/George Rex

Oslo je moderní metropole s řadou modernistických a funkcionalistických budov, jako jsou například radnice, kde se každoročně udílí Nobelova cena míru, nebo řadou cen ověnčená budova opery a baletu či muzeum moderního umění Astrup Fernley. Naopak historie na vás dýchne ze středověkého královského hradu a pevnosti Akershus či samotného Královského paláce nebo v Muzeu vikin­ských lodí či rozsáhlém muzeu norské kulturní historie v Bydgøy.

Zdroj: České aerolinieČeské aerolinie obnovily pravidelný provoz do Osla na začátku letošní letní sezony. V období do 30. května budou z Prahy vypravovat dvě frekvence týdně, v pondělí a v pátek, s odlety v 16:40. Od konce května ČSA plánují přidat další dvě týdenní frekvence, s odlety v úterý a v sobotu v 11:55. Spoje ČSA do Osla jsou operovány moderními letouny Airbus A319. Další podrobnosti naleznete na webových stránkách Českých aerolinií www.csa.cz.

[box]

Soutěž

Hrajte o dvě zpáteční letenky Českých aerolinií v cestovní třídě Economy do Osla. I v následujících vydáních TTG můžete soutěžit o letenky ČSA do dalších destinací. Zapojit se může každý! Ze soutěže jsou vyloučeni zaměstnanci a spolupracovníci vydavatele a Českých aerolinií.

Soutěžní otázky:

1

Oslo ve své historii několikrát změnilo své jméno. Kolikrát to bylo a jak znělo předchozí jméno Osla?

2

Oslo není jediná nová destinace, kterou v Norsku letos otevírají České aerolinie. Do kterých dalších norských měst budou ČSA v letošní letní sezoně nově operovat?

 

[/box]

Odpovědi zasílejte faxem na číslo 224 252 567 nebo odpovídejte na e-mail office@ttg.cz. Prosíme o uvedení vašeho jména, firmy, adresy, telefonu či e-mailu. Odpovědi prosím zasílejte do 30. dubna 2015. Pravidla soutěží najdete zde.

red

Enter the text or HTML code here

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..