Vyhrajte dovolenou ve švýcarském Heidilandu

Staňte se fanouškem Graubündenu, švýcarského prázdninového regionu č. 1, na facebookovém profilu pro cestovní kanceláře a odborníky v cestovním ruchu. Zkuste své štěstí a vyhrajte dovolenou v Heidilandu ve švýcarském regionu Graubünden.

 

Novinky a rozmanité aktivity z Graubündenu pro všechny odborníky v cestovním ruchu přináší nedávno otevřený profil Graubünden Travel Experts na Facebooku. Právě na této stránce bude probíhat v prosinci velká soutěž o výlet do Heidilandu v Graubündenu.

Díky tomu, že je domovem kozoroha Graubünden, stal se také jeho maskotem. Od 3. do 10. prosince bude právě plyšový kozoroh cestovat celou Evropou. Nenechá si nic pro sebe a každý den bude dávat své „selfie“ na facebook Graubünden Travel Experts. Staňte se fanoušky a zkuste hádat, kde se kozoroh nachází. Každý soutěžící, kteý správně odpoví, získá plyšového kozoroha. Ze všech účastníků bude jeden šťastlivec vylosován a dostane výlet do Heidilandu.

Vítěz získá 4 noci pro 2 osoby včetně snídaně v hotelu Cristal Flumserberg*** a navíc dvě vstupenky na celodenní výlet k jezeru Walensee.

Graubünden je největším kantonem Švýcarska a zahrnuje na 100 vrcholků hor, 150 údolí a 615 jezer. Rozmanitost kantonu je extrémně velká, ani jazyky nezůstávají pozadu. Domluvíte se tu německy, italsky a rétorománsky. Graubünden je celoroční destinací, kde si návštěvníci mohou užívat přírody a tradičních outdoorových dobrodružství a zážitků ve sněhu během zimy. Graubünden je také kanton kozoroha, domov Heidi a kolébkou zimní turistiky. V Graubündenu se tyčí impozantní hory, světově známé resorty jako je Engadin Sv. Mořic, Davos, Arosa, Flims Laax, ale v autentických vesničkách a údolích najdete také stále žijící tradice.

Více informací na cz.graubuenden.ch

 

red

Enter the text or HTML code here

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..