Vyhrajte celoroční cestovní pojištění od ERV Evropské pojišťovny

Soutěžte a vyhrajte celoroční cestovní pojištění od ERV Evropské pojišťovny v hodnotě 2790 Kč.

Foto: ERV Evropská

ERV Evropská pojišťovna, jediný specialista na cestovní pojištění v ČR, sází na kvalitu služeb. Už před 2 lety spustila mobilní aplikaci Moje Evropská, díky níž můžete s klidem nechat kartičku a smlouvu k pojištění doma. Od té doby prošla appka dalšími vylepšeními.

Servisní aplikace je vlastně pojistkou v mobilu. Slouží klientům využívajícím celoroční pojištění MultiTrip, jednorázové Sbaleno nebo firemní cestovní pojištění. K registraci stačí číslo smlouvy, popřípadě IČ firmy a datum narození.

Ke stažení je zdarma v App Store i GooglePlay. Hlavní předností aplikace jsou kompletní informace o cestovním pojištění klienta, které tak má vždy při ruce. Stisknutím jednoho tlačítka se můžete okamžitě spojit s asistenční službou nebo požádat o zavolání zpět.

Do trezoru dokumentů si uložíte své cestovní i osobní doklady. V Moje Evropská naleznete užitečné rady, které vám pomohou před odjezdem do zahraničí, během cesty i po návratu. V neposlední řadě obsahuje i průběžně aktualizovaný seznam rizikových oblastí, nejčastější dotazy k pojištění a důležité zprávy z cestovního ruchu.

Další informace najdete na www.ERVpojistovna.cz.

Výhra: Na výherce čeká celoroční cestovní pojištění v hodnotě 2790 Kč.

[box]

Soutěžní otázka:

Jaké informace jsou potřeba pro registraci do aplikace Moje Evropská?

Odpovědi prosím zasílejte do 19. dubna 2018 na e-mail office@ttg.cz. Prosíme o uvedení vašeho jména, firmy, adresy a telefonu.

[/box]

 

Enter the text or HTML code here

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..