Vyhrajte dvě letenky do Barcelony od Českých aerolinií

Barcelona patří celoročně k nejvyhledávanějším a nejatraktivnějším turistickým cílům Katalánska. Do Barcelony se nyní dostanete s Českými aeroliniemi mnohem výhodněji díky novému konceptu tarifů jednosměrných letenek, který společnost zavedla na pravidelných linkách do vybraných destinací. Kromě Barcelony můžete nové jednosměrné tarify využít i na letech Českých aerolinií do Bratislavy, Kodaně, Košic, Madridu, Milána, Nice, Říma, Stockholmu a dalších destinací.

Zdroj: Czech Airlines

Zdroj: Czech Airlines

České aerolinie do Barcelony vypravují spoje každý den kromě úterý. V hlavní sezoně, tj. v červenci a srpnu, bude v provozu do Barcelony také linka v úterý s odlety z Prahy v 11:25. Lety do Barcelony jsou operovány letounem Airbus A320 nebo 319. Další podrobnosti a rezervaci letenek, ubytování nebo zapůjčení auta najdete na www.csa.cz nebo www.czechairlines.com.

 

Soutěžní otázky:

1   Jednou z největších turistických atrakcí Barcelony je katedrála Sagrada Familia, jejíž stavba byla započata v roce 1882. Kdo je autorem návrhu stavby a ve kterém roce bude katedrála dokončena?

2   Ve kterém roce vypravily České aerolinie svůj první let do Barcelony?

VÝHRA

Hrajte o dvě zpáteční letenky Českých aerolinií v cestovní třídě Economy, tentokrát do Barcelony. I v následujících vydáních TTG můžete soutěžit o letenky Českých aerolinií do dalších destinací. Zapojit se může každý! Ze soutěže jsou vyloučeni zaměstnanci a spolupracovníci vydavatele.

 

Odpovědi zasílejte na e-mail office@ttg.cz do 25. dubna 2014.

Prosíme o uvedení vašeho jména, firmy, adresy, telefonu či e-mailu.

 

red

Enter the text or HTML code here

komentáře 3

 1. Zdravím, kde a kdy se dozvím vítěze ??

 2. Redakce TTG says:

  Dobrý den,

  vítěze zveřejňujeme v tištěných novinách TTG, které si můžete prohlédnout také na webu v digitalizované podobě – sekce Aktuální vydání TTG.

  Vítěze vždy kontaktujeme telefonicky či e-mailem, pokud není k zastižení na telefonu.

  Vítěz letenek bude zveřejněn v novinách TTG č. 8, které vychází 30. května 2014.

  Hezký den,
  Redakce TTG

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..