AkceMěsta & regiony ČRTOPZahraničí

Vychutnej si vzrušující jízdu formulí Českem a Slovenskem od hradu ke hradu

Legendární pilot David Coulthard ti představí cestu po Česku a Slovensku, která tu ještě nebyla. Sleduj formuli Red Bull Racing Honda na road tripu nejkrásnějšími místy našich zemí.

Foto: redbull.cz

Video „Czech & Slovak Road Trip: From Castle To Castle“ ti připomene, že žiješ v ráji, který se jen tak neokouká. Ikonická místa po Česku a Slovensku tě totiž vtáhnou do děje coby kulisy v road tripu formulí RB7, ve kterém kromě dechberoucích lokací nechybí ani profesionální sportovci, hvězdy nebo legenda světa F1.

Z Pražského hradu do srdce Bratislavy

Představ si formuli, jak uhání z Pražského hradu přes Karlův most a moravské vinice až do Tater, kde se setká s akrobatickým letadlem pilotovaným Martinem Šonkou. V Tatrách si se Šonkou střihne ultimátní akrobatický stunt a rázovitý kraj i s vesničkami plnými ovcí přesviští dřív, než řekneš „švec”. Pak se konečně zastaví na hradě v Bratislavě. Díky režisérovi Markusovi Krugovi se na tato místa teď mohou podívat diváci z celého světa.

Foto: redbull.cz

Vedle třináctinásobného vítěze Velké ceny F1 Davida Coultharda, který do kokpitu formule usedl, a pilota a mistra světa v akrobatickém létání Martina Šonky se na videu objeví česká biatlonová hvězda Markéta Davidová nebo Rytmus a další známé tváře českého a slovenského showbyznysu a sportovního světa. I když monopost gumuje po historické dlažbě u Pražského hradu nebo víří písek v chráněném Lednicko-valtickém areálu, filmaři za sebou nezanechali jedinou stopu. Tedy kromě nesmazatelné poklony kulturnímu dědictví České a Slovenské republiky.

Více na www.redbull.cz

Newsroom TTG

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Back to top button