Města & regiony ČRPartnerská sekce

Východní Čechy: Turistické noviny v novém „kabátě“

Letošní 21. vydání Turistických novin pro Východní Čechy se nese v duchu novinek. Tou první je grafika. Titulní strana má nový design a celkově jsou v novinách použity větší a kvalitnější fotky, tak aby čtenáře články zaujaly hned na první pohled. Dále přibyla i nová rubrika s názvem „Letní hity“, která si klade za cíl nalákat turisty na unikátní místa, která nikde jinde v České republice nenajdete.

Turistické noviny, které obsahově pokrývají Královéhradecký a Pardubický kraj, se těší stále větší oblibě ze strany čtenářů. Oproti minulému roku jejich distribuce narostla o 25 %. Navíc se v rámci vkladů do MF Dnes tiskovina rozšířila i do dalších šesti krajů (Středočeský, Moravskoslezský, Jihomoravský, Olomoucký, Liberecký a Vysočina).

Pro ty z vás, kteří se nedostanou na distribuční místa (informační centra, hrady a zámky, kempy a další), je připravena i on-line verze novin na webu: www.vychocnicechy.info.

Destinační společnost Východní Čechy, která letos již posedmé vydala společné noviny pro Pardubický a Královéhradecký kraj, pěvně věří, že v budoucnu bude jejich obliba stále větší. René Živný – radní Pardubického kraje pro cestovní ruch – dodává: „Jsem rád, že noviny se těší velkému zájmu. Je jen málo tiskových materiálů, které by vám poskytly tolik informací jako Turistické noviny pro Východní Čechy. Jsem přesvědčen, že Východní Čechy v rámci letošní letní sezony budou pro všechny rájem aktivního odpočinku a poznávání nových unikátních míst.“

Newsroom TTG

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button