Volby do Evropského parlamentu poblíž Letiště Václava Havla Praha

Chystáte se volit do Evropského parlamentu, avšak v době konání voleb v pátek 24. května a v sobotu 25. května zrovna budete na Letišti Václava Havla Praha? S platným voličským průkazem můžete pohodlně volit mimo svůj volební obvod.

Foto: Letiště Praha

 

Nejbližší volební místnost se bude nacházet v budově Střední odborné školy civilního letectví, Praha 6 – Ruzyně, K letišti 278/4a. Právě zde bude mít sídlo volební okrsková komise pro okrsek č. 6068 v Praze 6.

K využití aktivního volebního práva je nutné mít s sebou platný osobní doklad (občanský průkaz, cestovní či diplomatický pas). Stejně tak po vás bude vyžadováno předložení platného voličského průkazu, o nějž si můžete zažádat na úřadě v místě svého trvalého pobytu.

Z dalších volebních místností poblíž Letiště Václava Havla Praha lze doporučit Základní školu praktickou v Praze 6 – Vokovicích (v ulici Vokovická 32) nebo Základní školu Dědina v Praze 6 – Liboci (na adrese Žukovského 580/6).

Všechny volební místnosti budou v pátek otevřené od 14 do 22 hodin, v sobotu pak od 8 do 14 hodin. V České republice může volit každý občan ČR nebo občan jiného členského státu EU, který je alespoň 45 dnů přihlášen k pobytu na českém území a který minimálně 25. května dovrší 18 let věku.

TTG Newsroom

Enter the text or HTML code here

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..