Partnerská sekceZprávy

Vítkovice Tours vyhlásila 10 hotelů s nejkvalitnějšími službami v Chorvatsku a Černé Hoře

Partnerský článek

S cestovní kanceláří Vítkovice Tours vycestovalo v sezóně 2015 více než 40 000 klientů. Od roku 2003 oceňuje nejlepší partnery z řad hoteliérů a to především na základě hodnocení svých klientů a také odborníků v oblasti turistických služeb na Jadranu.

Foto: archiv Vítkovice Tours
Foto: archiv Vítkovice Tours

logo-ckvtVítkovice Tours ocenila celkem 8 hotelů v Chorvatsku a 2 hotely v Černé Hoře. Hodnocení probíhá na základě dotazníkového šetření u všech klientů, kteří s VÍTKOVICE TOURS vycestovali  v sezóně 2015. Hodnotí se zejména kvalita ubytovacího zařízení, vybavení pokojů a apartmánů, čistota, úroveň stravování, jednání personálu a celková spokojenost se službami. V roce 2015 bylo vyhodnoceno na 5 000 dotazníků.

Někteří partneři získali toto ocenění již poněkolikáté. Mezi chorvatské stálice v kvalitě služeb patří zejména hotel Biokovka na Makarske, v nejoblíbenějším letovisku u českých turistů, který získal ocenění již popáté a Bluesun Hotel Neptun v Tučepi, u nejdelší oblázkové pláže, který získal ocenění již potřetí. V Černé Hoře získal potřetí ocenění hotel Queen of Montenegro v Bečići se službami i pro nejnáročnější.

Ocenění bylo partnerům předáno osobně u příležitosti veletrhu Holiday World v Praze dne 18.2.2016.

„Děkujeme našim partnerům za špičkovou spolupráci v roce 2015, jsme hrdí na úroveň služeb, kterou našim zákazníkům poskytují. Rádi bychom i našim klientům touto cestou dali jasné vodítko, kde si mohou být jistí perfektní péčí a celkovou kvalitou dovolené,“ řekl Martin Lehocký, výkonný ředitel CK Vítkovice Tours.

[box]

Seznam oceněných hotelů za sezónu 2015

Baška Voda Hotel Horizont
Makarska Hotel Biokovka
Makarska Hotel Dalmacija
Tučepi Bluesun Hotel Neptun
Trpanj Adriatiq hotel Faraon
Gradac Hotel Labineca
Rabac Girandella Tourist Village
Drvenik Hotel Antonija
Bečići Hotel Queen of Montenegro
Budva Hotel Slovenska Plaža

[/box]

 

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button