Vienna House otevře nový hotel ve Varšavě

Partnerský článek

V létě 2018 otevře Vienna House ve varšavské obchodní čtvrti Mokotów nový hotel se 164 pokoji. Vienna House Mokotów Warsaw je 4hvězdičkový superior business hotel a kombinuje v sobě industriální design, moderní zelenou kulturou pohostinství a unikátní kulinářskou nabídku založenou na hodnotách udržitelného rozvoje.

Vizualizace fasády Vienna House Mokotów Warsaw

Varšava zažívá v posledních deseti letech výrazný růst a na celém světě je považována za špičkovou destinaci, která boduje na kulturním, politickém i obchodním poli. Mokotów leží poblíž mezinárodního letiště Frédérica Chopina a z průmyslově orientované oblasti se proměnil v prosperující obchodní čtvrť. „Otevřít hotel ve Varšavě je pro nás logickým krokem. V Polsku již řadu let velice úspěšně provozujeme několik hotelů, k nimž patří jeden resort a několik business i městských hotelů,“ vysvětluje Rupert Simoner, generální ředitel Vienna House. „Nový hotel pod značkou Vienna House potvrzuje naši růstovou strategii a angažovanost na polském trhu. Jsem si jistý, že další hotely v této zemi budou brzy následovat,“ dodává Simoner.

Ústřední motiv nového Vienna House si pohrává s průmyslovou minulostí lokality a s duchem rozvíjející se moderní čtvrti, což se projevuje v designu i celém konceptu, který vytvořila polská architektonická kancelář Jems Architekci. Centrem dění v hotelu je lobby, které splňuje veškeré potřeby moderních a kosmopolitních hostů. Díky tomu, že se stoly, židle a křesla dají snadno přemístit, může mít útulné lobby pokaždé novou tvář tak, aby bylo možné den co den objevovat nové perspektivy a alternativy. Klasické recepci odzvonilo. Zaměstnanci jsou přirození hostitelé a check in, pokud tedy není předem proveden přes mobil, je po příjezdu neformální. Drink na baru? Bar je místo, kde se hosté budou cítit téměř jako doma. Vše tvoří dohromady harmonický celek a komfortní i neformální auru. Na hosty také čeká bezplatný vysokorychlostní internet stejně jako užitečné digitální služby, produkty, které reflektují ducha doby, či zajímavé dárky. Cílovou skupinou hotelu jsou lidé na služebních cestách, zaměstnanci okolních firem i místní obyvatelé.

Snídaně přímo z trhu a zelená restaurace
Zážitek ze snídaně bude připomínat návštěvu místního trhu. Čerstvé sezónní produkty a místní speciality – to jsou suroviny pro zdravý vstup do nového dne. V duchu motta Vienna House, kterým je „endless exploration“ (nekonečné objevování), bude návštěva restaurace představovat kulinářskou cestu za poznáním místních specialit. Atmosféra kombinuje uvolněnou polskou pohostinnost s mnoha dřevěnými prvky, otevřeným proskleným prostorem a svěžestí zelené oázy. Kulinární nabídka je jednoduchá a zahrnuje to nejlepší od místních farmářů. Důraz bude kladen na udržitelnou spolupráci s lokálními dodavateli. Restaurace „Green House“ nabídne venkovní posezení s kapacitou 50 míst ve stylu „savoir vivre“, italského náměstí s uvolněnou atmosférou restaurační zahrádky.

164 pokojů s wellness koupelnami
Přímočarost průmyslového designu se snoubí s pohodlím 21. století. Na jedné straně velké skleněné plochy, pálené cihly a ocel, na druhé straně přírodní materiály jako dřevo a vlna v teplých tónech. V celém interiéru navíc hraje velmi důležitou roli osvětlení jako faktor přispívající k všeobecné pohodě. Postele jsou extra dlouhé, nábytek moderní a pohodlný. Všechny pokoje představují dokonalou rovnováhu mezi spaním, žitím a prací. Koupelna je koncipována jako individuální wellness zóna s prostornou spa sprchou s prémiovými doplňky a je vybavena přírodní kosmetikou. Také zde je světlo zásadním prvkem pro uvolnění těla i mysli.

 Kreativní schůzky a fitness
„Kdo jednou uspořádal meeting s kreativním uspořádáním, ten už nikdy nebude chtít klasické rozvržení,“ říká Rupert Simoner. „Pro konference platí stejné nároky, jaké Vienna House klade na veškeré další prostory. Chceme své hosty inspirovat. Zaměřujeme se na to, aby vše bylo jednoduché, nekomplikované, ležérní, a to vždy s pocitem výjimečného uvolněného stylu.“ Prostory pro schůzky a konference o rozloze 300 m2 lze uspořádat dle přání organizátorů. Mají denní světlo, a tak se hodí pro prezentace produktů, fotografování i semináře.

Pro dnešní byznysmany je podstatné vybavení hotelu velkým fitness a wellness zónou s moderními přístroji pro kardio trénink i posilování. K dispozici jsou také různé procedury. Hotel nabízí podzemní garáž se 50 parkovacími místy.

 

Enter the text or HTML code here

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..