Vienna House otevře nový hotel v Lichtenštejnsku

Partnerský článek

Na jaře roku 2018 začne v lichtenštejnském Schaanu vznikat nový hotel řetězce Vienna House. Představí se v něm nejmodernější trendy ve všech oblastech, důraz bude kladen také na nové koncepty baru a restaurace. V plánu je i projekt zahrnující tzv. urban gardening (komunitní zahradu).

Foto: Vienna House

Výstavba nového hotelu řetězce Vienna House by v lichtenštejnském Schaanu měla začít na jaře 2018. Projekt stavby hotelu, který bude čítat 162 pokojů a apartmánů, mají na starosti developerské firmy Forol Holding AG a Annagh Establishment. Stavební práce budou podle plánu trvat zhruba 18 měsíců. Očekávané náklady pak dosahují částky 40 milionů švýcarských franků.

Nový hotel Vienna House Drei Schwestern bude mít dobrou polohu v dosahu čtyř států: Lichtenštejnska, Švýcarska, Rakouska a Německa. Právě tento aspekt činí z hotelu zajímavou možnost ubytování pro zástupce i obchodní partnery velkých nadnárodních firem z regionu, jakými jsou například Hilti, Ivoclar Vivadent, Thyssenkrupp Presta a Swarovski. Předpokládá se, že Vienna House Drei Schwestern bude lákat hosty z celé řady sektorů. Kromě turistů, obchodních cestujících a účastníků seminářů se hotel pokusí přitáhnout i místní obyvatele, které se bude snažit oslovit nabídkou hotelové restaurace.

Pokoje s příběhem
Design pokojů a junior suites budou zahrnovat prvky moderního Lichtenštejnska, okolních zajímavostí a místních přírodních krás. Hotel nabídne dokonalou rovnováhu mezi spaním, žitím a prací, a to v pohodlných pokojích různých kategorií. Koupelny jsou navrženy tak, aby připomínaly spíše privátní spa s vanou nebo velkou sprchou. Budou vybaveny prémiovými kosmetickými přípravky. Do pokojů i koupelen jsou navržena inteligentní svítidla, která se postarají o udržení co nejpříjemnější atmosféry. Všechny pokoje budou disponovat vysokorychlostní wi-fi zdarma a chytrou televizí.

Prostory a snídaně v kuchyni
Ve Vienna House Drei Schwestern nahradí klasickou halu útulný vstupní salon, kde se lidé budou moci setkávat a pracovat, přičemž budou mít pocit, jako by se nacházeli v obývacím pokoji. Salon bude pomyslným srdcem hotelu a bude spojovat recepci, bar i restauraci do jednoho komplexu. Právě tady se bude podávat první jídlo dne ve stylu „snídaní v kuchyni“. Zařízení a nábytek má odkazovat ke starým dobrým časům. Najdeme zde proto kamna na dřevo, hrnce, pánve, džbány na vodu, dobové kuchyňské pomůcky i společný velký stůl. Hostům se budou podávat kvalitní a zdravé pokrmy z místních surovin, celý prostor provoní čerstvě upečený chléb a káva.

Místní kuchyně
Restaurace s působivými dobovými prvky a zimní zahradou se bude soustředit na současné kulinářské trendy, jakými jsou grilovaná masa, ryby i vegetariánské pochoutky. Chybět nebudou ani tradiční rakouské pokrmy, například legendární vídeňský řízek nebo Tafelspitz. V letním období zase hosté ocení útulnou oázu v podobě terasy a zahrady, které budou představovat ideální prostředí pro pořádání svateb, popracovních setkání nebo nedělního brunche.

Projekt zahrady a wellness
Cílem Vienna House Drei Schwestern je maximální soulad s přírodou. Díky prvku populárních komunitních zahrad (tzv. urban gardeningu) si mohou hosté nasbírat čerstvé plody k snídani, pěstovat vlastní rostliny, sklízet čerstvé ovoce i zeleninu k zakousnutí nebo například zasadit strom. Hotel dále nabídne rozlehlý prostor pro fitness a wellness aktivity, kde nebude chybět vybavení pro kardio i silový trénink ani osobní trenéři, kteří hostům pomohou s kondičním cvičením v areálu i v pohádkovém okolí hotelu

 

Enter the text or HTML code here

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..