Vialattea otevře nové lanovky i sjezdovku

Světoznámá lyžařská oblast Vialattea v regionu Turína, kde se mimo jiné odehrávala část 20. zimních olympijských her roku 2006, představila novinky zimní sezony 2014/2015. Pro návštěvníky připravují novou sjezdovku spojující středisko Sauze D’Oulx a Sestriere, novou lanovku ve středisku Pragelato a výměnu staré lanovky vedoucí na vrchol Borgata v Sestriere.

Foto: Archiv Vialattea

Foto: Archiv Vialattea

Zimní středisko se 72 lanovkami a vleky nabízí lyžařům 212 sjezdovek, z nichž dokážou 76 % uměle zasněžovat. Každoročně hlásí středisko výborné sněhové podmínky v kombinaci přírodního a umělého sněhu. Na své si přijdou rodiny s dětmi, klasičtí lyžaři, ale i snowboardisté a vyznavači adrenalinu.

Středisko je rájem pro freeride i heliskiing, díky nabídce jižních i severních svahů pružně reaguje na aktuální počasí. Instruktoři půjčují celou výbavu pro adrenalinové sporty, zapojit se tak mohou i nováčci adrenalinu. V rámci týdenního skipassu mají návštěvníci možnost lyžovat i jeden den ve Francii, se kterou je středisko propojené lanovkou.

Referentem oblasti Vialattea pro letní i zimní sezonu je CK Pinocchio viaggi s. r. o. (informace na info@pinocchio. cz). Vialattea je vzdálená od Turína cca 99 km, z Prahy je cesta dlouhá 1075 km.

lp

Enter the text or HTML code here

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..