Venkovská rurální turistika na Gran Canaria

Téměř polovina území ostrova Gran Canaria je chráněným územím, což znamená, že disponuje téměř 1000 m² chráněného území na tisíc obyvatel. Kromě pláží má navíc Gran Canaria přírodní zdroje, čímž se ostrov stává ideálním místem k vychutnání si přírody a využití všech přírodou nabídnutých možností: nádherných procházek a výletů, extrémních sportů anebo rozjímání se nad endemickými jedinečnými druhy rostlin a živočichů na světě.

Foto: www.grancanaria.com

Foto: www.grancanaria.com

Přírodní bohatství ostrova Gran Canaria přispělo k tomu, aby byla značná část území prohlášena za biosférickou rezervaci. Rezervace zahrnuje šest venkovských městeček s více než 18.000 obyvateli spojených s tradičními činnostmi.

Nadmořská výška a reliéf ostrova zajišťují existenci různých mikroklimat, která umožňují dále existenci různých míst výskytu rostlin a živočichů. Údržba a péče o toto přírodní a geografické bohatství Gran Canarie je právě vyhlášením biosférické rezervace zaručena. Z toho důvodu je také ostrovu umožněn rozvoj přírodní turistiky spočívající v respektování životního prostředí, kdy je turistovi dána k dispozici široká nabídka rekreačních chat, rurálních hotelů a řada aktivit ve vysoce diferencované krajině ostrova.

ASOCIACIÓN GRAN CANARIA NATURAL
Gran Canaria Natural
Tel: 928 334 175 / Fax: 928 369 300
marketing@grancanariafincas.com
www.grancanariafincas.com

Destinací měsíce je Gran Canaria.

Enter the text or HTML code here

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..