Podzimní kouzlení v parku Razulák

Zábavní park Razulák v Resortu Valachy ve Velkých Karlovicích přichystal na sobotu 17. října odpoledne pro děti plné zábavy a tvoření se stezkou odvahy.

plakát

Pro malé i velké návštěvníky bude v areálu parku Razulák a uvnitř zdejšího Gril srubu Razula od 12 hodin připraven pestrý program. Děti i celé rodinné týmy se tu mohou zapojit do soutěžního tvoření strašidýlek z dýní, šišek, listů, žaludů a dalších přírodních materiálů, které bude v 17 hodin zakončeno výstavou výrobků s vyhodnocením a odměněním nejhezčích strašidýlek.

Během odpoledne bude připravena i další zábava – ukázky práce řezbáře, ukázky výcviku dravců, společné vyrábění a smažení palačinek, soutěže v deskových hrách nebo tvoření z písku. Přístupné budou i všechny atrakce parku Razulák. Vpodvečer, zhruba od 17.30 hodin, mohou statečné děti vyrazit na stezku odvahy se strašidýlkem Razulákem.

Podzimní kouzlení bude jednou z posledních letošních příležitostí navštívit park Razulák, který od listopadu čeká zimní přestávka. Do konce října je Razulák otevřen o víkendech a svátcích. Vstupné v den Podzimního kouzlení je dobrovolné.

Přímo v areálu parku Razulák je umístěna pekárna frgálů, z výletu si tak můžete domů odvézt na památku čerstvý voňavý valašský frgál.

Více informací naleznete ZDE.

 

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button