Dominikánská republika

Velká vánoční soutěž o letecký zájezd do Dominikánské republiky

Národní turistický úřad Dominikánské republiky vyhlašuje pro všechny příznivce této exotické destinace vánoční soutěž o letecký all-inclusive zájezd, dvě pobytové cesty a další zajímavé ceny. Soutěž probíhá na sociální síti Facebook a šanci vyhrát má každý, kdo do 15. prosince 2013 přidělí Dominikánské republice svůj „like“ na stránkách  www.facebook.com/godominicanrepublic.cz a správně odpoví na třináct soutěžních otázek.

Foto: Archiv Národního turistického úřadu Dominikánské republiky
Foto: Archiv Národního turistického úřadu Dominikánské republiky

 

Hlavní cenou je týdenní letecký all-inclusive zájezd pro dva s odletem z Prahy. Soutěží se také o dva týdenní pobytové zájezdy pro dvě osoby v luxusním hotelu, dále o poukazy na taneční kurzy merengue, bachaty nebo salsy a deset dárkových balíčků s dominikánskými produkty.

„Soutěž byla spuštěna ve druhém říjnovém týdnu a potrvá do poloviny prosince, aby bylo možné vylosovat výherce a předat jim poukazy ještě před vánočními svátky. Všichni výherci tak mohou sobě
a svým partnerům či blízkým nadělit netradiční vánoční dárek,“
říká Leila Boasier-Budecker, ředitelka Národního turistického úřadu Dominikánské republiky pro střední a východní Evropu.

Otázky se týkají nejen historie a kultury, ale mimo jiné i zajímavostí ze světa dominikánské fauny a flory či sportovních aktivit. V Dominikánské republice najdeme například nejvyšší a nejnižší bod Karibiku, podmořský národní park nebo první katedrálu, univerzitu a nemocnici Ameriky. V zemi se konají mezinárodní golfové turnaje a šampionáty ve windsurfingu a kitesurfingu. Destinaci vyhledávají také populární osobnosti v rámci dovolené i koncertních turné.

Letecký zájezd se uskuteční ve spolupráci s cestovní kanceláří ESO Travel v průběhu roku 2014. Přesné datum cesty se výherce dozví v dostatečném předstihu. Pobytový zájezd může být realizován v průběhu roku 2014 s výjimkou velikonočních a vánočních svátků. Ceny jsou nepřenosné a bez nároku na finanční kompenzaci. Více informací o soutěži, pravidlech a podmínkách na stránkách www.facebook.com/godominicanrepublic.cz.

Zdroj: Národní turistický úřad Dominikánské republiky

 

Související články

2 komentářů

  1. hezké odpoledne, Dominikánská republika je nádherná země, já zatím o ní poze čtu,znalosti mám dobré, tak třeba budu mít štěstí ji spatřit na vlastní oči.Jdu na to…

  2. Soutěží na stránkách TTG se pravidelně zúčastňuji, zatím bez úspěchu, snad v této soutěži budu mít štěstí, pohlazení Dominikánského slunce bych potřebovala, nic se mi nedaří…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button