Města & regiony ČRMICENovinky

Veletrhy GO a Regiontour 2021 se uskuteční na podzim, Holiday World se chystá na dubnový termín

Mezinárodní veletrhy cestovního ruchu GO a Regiontour se vzhledem ke stávajícímu zákazu konání hromadných akcí včetně pořádání veletrhů a celkově nejisté situaci s vývojem pandemie covid-19 přesouvají do náhradního termínu 4.–7. listopadu 2021. Pražský veletrh Holiday World je plánován na 9.–11. dubna 2021.

Foto: BVV

Jelikož nelze garantovat odvolání zákazu pořádání výstav a předvídat opatření v následujících měsících, vedení společnosti Veletrhy Brno, a. s., se rozhodlo přesunout akci na podzim 2021. Cílem je eliminovat ekonomická a zejména bezpečnostní rizika, která by mohla v této problematické situaci nastat.

„Jsme rádi, že se v lednu uskutečnil již 30. ročník veletrhů GO a Regiontour. Do poslední chvíle jsme se snažili udělat vše pro to, aby byly tyto veletrhy realizovány i začátkem roku 2021. Nejistota současné doby nám však neumožňuje akci uspořádat v takovém rozsahu, v jakém by akce tohoto formátu měla být,“ uvedl Jan Kuběna, obchodní ředitel společnosti Veletrhy Brno.

Po důkladném zvážení bylo rozhodnuto přesunout veletrhy do listopadového termínu a připojit je k prestižní výstavě Caravaning Brno, která je přehlídkou obytných vozů, karavanů a příslušenství. „Vidíme velký potenciál ve spojení těchto oborově provázaných výstav. Návštěvníkům tak nabídneme další možnosti cestování a příznivci karavaningu a kempování budou moci načerpat inspiraci, kam se na svých cestách vydat. Po rozhovoru s vystavovateli věřím, že toto spojení také vítají,“ sdělil Petr Maliňák, ředitel projektu.

Foto: Holiday World

Pražští organizátoři jsou ve svých plánech optimističtější a veletrhy HOLIDAY WORLD & REGION WORLD chystají opět v areálu PVA EXPO Letňany již v jarním termínu 9.–11. 4. 2021. V roce 2021 budou mít tyto tradiční veletrhy významné výročí. Bude se totiž konat jejich jubilejní 30. ročník.

„Z obvyklého únorového termínu jsme veletrhy HOLIDAY WORLD & REGION WORLD přesunuli na dubnový termín a tentokrát nabídku našich i zahraničních subjektů cestovního ruchu představíme během tří dnů ve spojení s veletrhem FOR CARAVAN,“ sdělil TTG výkonný ředitel cestovatelských veletrhů Martin František Přívětivý z akciové společnosti ABF.

„Akvizici vystavovatelů směřujeme především do českých a slovenských krajů, které spojení veletrhů velmi vítají, a jsme v kontaktu i s hotely, restauracemi, zábavními parky, aquaparky a dalšími subjekty cestovního ruchu. Další akviziční skupinu tvoří země a oblasti v dojezdové vzdálenosti od České republiky, tedy nejen sousední země, ale i ostatní evropské státy a oblasti, jako například Španělsko, Itálie, Francie, Řecko a podobně. A neopomíjíme ani spolupráci se zeměmi, odkud k nám turisté nejčastěji míří letecky. Tady však rozhodování o účasti ovlivňuje vývoj pandemie nejvíce, protože vše závisí na obnově leteckého spojení do České republiky,“ upřesňuje M. F. Přívětivý.

V současné době již je ale znám partnerský kraj veletrhů pro rok 2021, kterým se staly střední Čechy.

Lenka Neužilová

Ukázat další

Související články

Jeden komentář

  1. You may wish to save this email for future reference. There is no need to unsubscribe because this is a one-time email from Se-REM. This announcement is a public service for a not-for-profit program that has saved and restored lives shattered by abuse and trauma.

    Have you heard of Se-REM? (Self effective – Rapid Eye Movement). Many people don’t know that REM brain activity dramatically improves the processing of traumatic emotion. It creates peace and empowers the listener. Se-REM is an advanced version of EMDR therapy. It is more powerful because it combines elements of 6 different therapies, EMDR, hypnosis, mindfulness, Gestalt child within work, music therapy, and Awe therapy,(connecting profoundly with nature).

    It has helped thousands of people overcome PTSD, and anxiety. But it is also helpful in a great many situations, loss of any kind, grief, phobias and even marital counseling. The mission statement is “Trauma relief at as close to free as possible”. This program downloads to a smart phone or computer and can be used in an office or at home. Read about it, hear samples, and download at: Se-REM.com. Once you own the program, you are encouraged to give it away to others who will benefit. I provide free consultation to all who use the program.
    Se-REM.com has a 95% rating on Trustpilot and is in use in 33 countries.

    If you would like to know more you can watch a UK Podcast at: https://lockedupliving.podbean.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button