Partnerská sekceZprávy

Veletrh zážitkového marketingu EVENT DAY dorazí do Brna

Partnerský článek

Ve čtvrtek 22. října 2015 se v Adam Gallery v Brně uskuteční již 3. ročník veletrhu eventových služeb. Pro všechny odborníky z marketingu je přichystaná pestrá prezentace firem z oboru zážitkového marketingu. Na akci by tak neměli chybět zástupci firem, kteří pro své zaměstnance chystají netradiční vánoční večírek nebo nezapomenutelný teambuilding. Na jednom místě bude totiž k vidění lákavá nabídka firem, které nabízejí pronájem prostor, gastronomické služby, květinové dekorace nebo zajišťují netradiční doprovodný program.

Event Day BrnoNa jednodenní akci se v Adam Gallery představí firmy, které z večírků, konferencí či firemních kongresů udělají mimořádný zážitek. Návštěvníci budou moci vyzkoušet Školu sushi, ochutnat dobré víno výrobce Víno Hruška nebo výborné drinky z Tropical baru, které budou netradičně servírované – do igelitového sáčku. K dispozici budou i velmi oblíbené interaktivní fotokoutky. Sportovní nadšenci budou moci vyzkoušet Crazy bubbles – fotbal v bublině. Představí se i Resort Svatá Kateřina, Wellness Hotel Patince nebo MY FOOD truck – mobilní prodejna kvalitních potravin a delikates. Zastoupeny budou i firmy nabízející prostory pro konference a kongresy: PVA EXPO PRAHA a Veletrhy Brno.

Přijďte načerpat inspiraci a zhlédnout novinky a trendy z oblasti eventových služeb. Souběžně se uskuteční vzdělávací akce o vizuální komunikaci: Den signmakingu, kde můžete také zhlédnout velmi zajímavou ukázku z putovní výstavy světoznámého architekta a designéra Bořka Šípka. Soubor grafik a skleněných plastik ve tvaru váz nese název Sentenced to Death (Odsouzeni k smrti). Plastiky jsou věnovány osmi historickým osobnostem, které byly svými současníky odsouzeny k smrti a poté i popraveny.

Vstup na základě registrace na webu v sekci návštěvník, nebo po předložení vizitky.

Více informací ZDE.

 

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button