Veletrh Holiday World zůstává na Výstavišti v Holešovicích i po změně majitele

Společnost ABF převzala stoprocentní podíl ve společnosti Incheba Expo Praha. Ta se tak stává součástí finanční skupiny SPGroup a.s., v jejímž vlastnictví je též společnost PVA a.s. provozující Výstaviště v Praze – Letňanech.

Foto: archiv

„Tato nová skutečnost bude mít nesporně pozitivní vliv na další rozvoj nejen tradičních akcí Incheba Expo Praha, ale přispěje i k rozmachu výstavnictví v hlavním městě,“ uvedl ředitel Incheba Expo Praha Drahomír Medveď. „Pro pořádání akcí budou využívány jak tradiční, smluvně zajištěné prostory na Výstavišti v Praze – Holešovicích, tak i v PVA EXPO v Letňanech,“ řekl dále Drahomír Medveď a dodal, že změna vlastníka nikterak neovlivní právní vztahy, které má Incheba Praha vůči svým partnerům.

,,Praha by se měla zařadit mezi silná evropská města s bohatým veletržním programem a naše akvizice společnosti Incheba Expo Praha a její budoucí rozvoj by k tomu měly napomoci,” uvedl k oznámené transakci Ing. Pavel Sehnal, předseda představenstva společnosti ABF.

Všechny plánované veletrhy proběhnou pod novým majitelem v původních termínech. Kromě veletržních akcí plánuje ABF pořádat v Holešovicích i akce kulturní. Od nové akvizice si ABF slibuje také rozšíření spolupráce s Hlavním městem Praha, o kterou dlouhodobě usiluje.

Newsroom TTG

Enter the text or HTML code here

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..