DopravaZprávy

Večírek Travel Alliance se jako vždy vydařil

I letos se sešli členové a obchodní partneři Travel Alliance v prostorách pražského zastoupení CK Thomas Cook na červnovém večírku, který aliance pravidelně pořádá již několik let i proto, aby svým partnerům poděkovala za spolupráci.

Foto: Naďa Rybárová

Každoroční hosty z řad zástupců významných aerolinií, GDS a dalších subjektů, které letos doplnili i zástupci Letiště Praha, přivítal v úvodní řeči předseda představenstva aliance Marek Plášil, který pak předal slovo řediteli leteckého obchodu letiště Jiřímu Vyskočovi.

Jak uvedl Jiří Vyskoč, Letiště Praha loni zaznamenalo rekord v počtu cestujících, kterých odbavilo přes 15 milionů, tedy o 18 procent více než předchozí rok. „Patří vám náš dík, bez vaší podpory bychom tohoto nárůstu nedosáhli,“ řekl a dodal, že pozitivní trend pokračuje i letos, za prvních pět měsíců vzrostl počet odbavených cestujících ve srovnání se stejným obdobím loňského roku o 10 procent.

Travel Alliance byla založena v roce 2005 a dnes má pět členů: cestovní kanceláře Nemo Selecta, OK-Tours, Thomas Cook, Agentura Smart a Čedok. Primárně se soustředí na služby pro korporátní klientelu. Prostřednictvím portálu www.poctiveletenky.cz dále nabízí letenky, pronájem vozu a pojištění.

Naďa Rybárová

 

 

 

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button