Nezařazené

PIS Vás zve o prázdninách na večerní prohlídky Staroměstské radnice

 

Pražská informační služba nabízí během července jedinečnou možnost večerních návštěv interiérů Staroměstské radnice. Prohlídka nabídne návštěvníkům nevšední pohled na rozsvícenou noční Prahu.

 

Foto Pražská informační služba
Foto: Pražská informační služba

 

„Pilotní večerní prohlídky se nám osvědčily, některé byly vyprodané dokonce i několik týdnů před termínem. Těší nás zájem o večerní návštěvu radnice. V takto pozdních hodinách jinak není možné prohlédnout si historické interiéry, nebo místa, kde pražský primátor přijímá nejvýznamnější návštěvníky hlavního města, v tom tkví unikátnost noční návštěvy Staroměstské radnice,“ upozornila Nora Dolanská, ředitelka PIS.

Během návštěvy mimo jiné spatříme unikátní Staroměstský orloj a zblízka si prohlédneme figury apoštolů na něm. S průvodcem sestoupíme až do podzemních prostor, které byly kdysi užívány jako středověké vězení. Komentovaná prohlídka je zakončená návštěvou radniční věže, odkud se nabízejí nejkrásnější pohledy na noční Prahu.

Jednotné vstupné na noční komentované prohlídky Staroměstskou radnicí je 160 Kč. Vstupné lze zakoupit v pokladnách Staroměstské radnice v den konání prohlídky, přes eshop portálu praguewelcome.com, nebo je zarezervovat na e-mailové adrese staromestskaradnice@pis.cz.

 

[box]Na červenec PIS nabízí tyto sobotní termíny:

V angličtině – 6. července,  20. července

V češtině – 13. července,  27. července[/box]

pis

 

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Mohlo by vás zajímat
Close
Back to top button