Vánoční soutěž o pobyty v Dominikánské republice a dárkové balíčky

Národní turistický úřad Dominikánské republiky připravil pro všechny příznivce této exotické destinace VÁNOČNÍ SOUTĚŽ o dva týdenní pobyty v luxusním resortu hotelového řetězce PRINCESS HOTELS & RESORTS pro dvě osoby v Dominikánské republice a další zajímavé ceny.

Vanocni soutez 2014

Soutěž probíhá na sociální síti Facebook a šanci vyhrát má každý, kdo do 14. prosince 2014 udělí Dominikánské republice „like“ na stránkách www.facebook.com/godominicanrepublic.cz a správně odpoví na deset soutěžních otázek.

Hlavní cenou jsou dva pobyty o délce 7 nocí v jednom z hotelů luxusního řetězce PRINCESS pro dvě osoby s programem all-inclusive a širokou nabídkou denních a nočních aktivit. Dalších pět výherců získá dárkové balíčky s produkty a dárkovými předměty z Dominikánské republiky.

„Soutěž potrvá do poloviny prosince, aby bylo možné vylosovat výherce a předat jim ceny ještě před vánočními svátky. Všichni výherci tak mohou sobě a svým partnerům či blízkým nadělit netradiční vánoční dárek,“ říká Leila Boasier-Budecker, ředitelka Národního turistického úřadu Dominikánské republiky pro střední a východní Evropu.

red

 

 

Enter the text or HTML code here

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..