Doprava

V šest ráno odletíte z Prahy, v jedenáct dopoledne jste v New Yorku

Singapore Airlines od 25. března 2018 zavádějí spojení z Prahy do New Yorku a zpět, s přestupem ve Frankfurtu. Spoj bude létat každý den.

Zavedení nové linky na tiskové konferenci v hotelu Century Old Town Praze – Mgallery by Sofitel za Singapore Airlines oznámili Kardien de Werker (Sales & Communication Manager Benelux), Nicole Knapp (Sales Executive eCommerce, Austria, Central and Eastern Europe) a Pavel Kučera (Sales & Marketing Manager for Singapore Airlines). Foto: Vlaďka Bratršovská

Zavedení nové linky na tiskové konferenci v hotelu Century Old Town Praze – Mgallery by Sofitel za Singapore Airlines oznámili Kardien de Werker (Sales & Communication Manager Benelux), Nicole Knapp (Sales Executive eCommerce, Austria, Central and Eastern Europe) a Pavel Kučera (Sales & Marketing Manager for Singapore Airlines). Každý den v 6.00 hodin bude odlétat z Letiště Václava Havla Praha do Frankfurtu letadlo společnosti Lufthansa, která je partnerem Singapore Airlines v rámci Star Alliance. Ve Frankfurtu cestující pohodlně přesednou na letadlo Airbus A380 společnosti Singapore Airlines, na přestup je k dispozici 1.25 h. Na letišti JFK v New Yorku pak cestující přistanou v 11.00 h místního času.

V letadle Airbus A380-800 z Frankfurtu do New Yorku jsou k dispozici cestovní třídy Suites, Business, Premium Economy a Economy. Cestující si již z Prahy mohou nechat odbavit zavazadla v nadstandardní hmotnosti 2 x 23 kg, tedy celkem 46 kg. Pozor – hmotnost zavazadel nelze slučovat, každé ze dvou zavazadel může mít maximálně 23 kg.

[box]

Letový řád vypadá takto:
odlet Praha     přílet Frankfurt    odlet Frankfurt     přílet New York JFK
06.00 h          07.10 h              08.35 h                11.10 h

odlet New York JFK     přílet Frankfurt     odlet Frankfurt     přílet Praha
20.55 h                       10.40 h                12.30 h                13.30 h
[/box]

Více na www.singaporeair.com.

Petr Bílek

 

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button