V pražském hotelu Diplomat se představí svatební trendy

Na třídenním veletrhu v pražském hotelu Diplomat Prague se představí novinky a trendy ve svatebním průmyslu v České republice. Třináctý ročník si připravil módní přehlídky, Cooking Shows, hudební a taneční vystoupení, ukázky vlasového stylingu a svatebního líčení. Akce bude probíhat od pátku 8. února do neděle 10. února 2013.

Svatební veletrh nabízí kromě bohatého programu a krásných zážitků, také užitečné kontakty, rady a nápady jak si uspořádat svatbu podle svých představ. Foto: Archiv veletrhu

Svatební veletrh nabízí kromě bohatého programu a krásných zážitků, také užitečné kontakty, rady a nápady jak si uspořádat svatbu podle svých představ. Foto: Archiv veletrhu

Veletrhem bude provázet moderátorka Markéta Mayerová. Svatební veletrh se otevře v pátek v 16 hodin. Na 2 000 m2 si mohou návštěvníci prohlédnout produkty od stovky vystavovatelů. Očekává se, že přijde na 5 000 lidí. Svatební veletrh nabízí kromě bohatého programu a krásných zážitků, také užitečné kontakty, rady a nápady jak si uspořádat svatbu podle svých představ.

Každý den je v programu několik módních přehlídek a taneční vystoupení. Zároveň nebude chybět exkurze do tajů svatební kuchyně. „Velmi důležitou součástí svatby je menu – láska přece prochází žaludkem. A u svatby to platí dvojnásob. Jinak dokonalou svatbu dokáže nevyvážené menu doslova srazit na kolena a z luxusního zážitku se stane oběd ve firemní kantýně,“ upozorňuje ředitel kuchyně Diplomat Hotelu Prague, Vladimír Kovařič.

Je důležité, aby menu splňovalo několik aspektů, a to nejen z pohledu tradic, ale také trendů a národnosti svatebčanů. Své tipy na to nejlepší svatební menu osobně představím v sobotní a nedělním programu Svatebního veletrhu v Diplomat Hotelu Prague,“ doplnil Vladimír Kovařič. Vedle něj představí ukázky své práce i další šéfkuchaři hotelů VI Hotels & Resorts.

 

Otevírací doba svatebního veletrhu:

Pá: 16:00 – 20:00

So: 10:00 – 18:00

Ne: 10:00 – 15:00

Vstupné: 50 Kč

Enter the text or HTML code here

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..