Města & regiony ČRZprávy

V Aqualandu Moravia je možno na tobogánech řádit ještě před otevřením

Aqualand Moravia spouští službu Fresh track, která každý čtvrtek umožní zájemcům vstup do areálu aquaparku hodinu před jeho otevřením. V ceně vstupného je i snídaně u tobogánu.

Foto: archiv Aqualand Moravia

Každý čtvrtek si tak návštěvníci mohou užít téměř privátní ježdění na venkovních atrakcích bez čekání. Pro nejvýše 40 lidí budou každý čtvrtek venkovní atrakce Abyss a Boomerango spuštěny již v 8 hodin ráno, tedy hodinu před otevřením celého akvaparku. Za 399 Kč na osobu si milovníci adrenalinu mohou užít ježdění na obou venkovních atrakcí bez čekání ve frontách. Připravena je pro ně také snídaně, kterou si lze dopřát přímo u tobogánů.

Kapacita na čtvrteční akce je omezená, vstupenky je proto ideální zakoupit na konkrétní termín předem na e-shopu. „V případě, že se někdo rozhodne využít Fresh track na poslední chvíli, může zkusit své štěstí na pokladně. Zde budeme vždy v den akce doprodávat případné zbylé vstupenky,“ uvádí Tomáš Svoboda z Aqualandu Moravia. Přístup do areálu bude všem zájemcům umožněn mezi 7:30 až 7:45 hodinou, venkovní atrakce se pak spustí v 8 hodin a budou k dispozici pouze uživatelům Fresh tracku. Ti mohou po skončení hodinového ježdění buď za doplatek zůstat v areálu akvaparku. Fresh track je, stejně jako samotné venkovní atrakce, určen pro osoby nad 140 cm a 10 let věku.

Newsroom TTG

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button