V Abú Dhabí se připravují na první ročník luxusního veletrhu MELTS

První ročník luxusního veletrhu Blízkého a Středního východu MELTS (Middle East Luxury Travel Show) se bude konat v UAE Pavilionu na ostrově Saadiyat v Abú Dhabí příští rok v lednu.

Saadiyat, UAE Pavilion, Abú Dhabí Zdroj: MELTS

Saadiyat, UAE Pavilion, Abú Dhabí Zdroj: MELTS

Akci B2B určené pro milovníky luxusního cestování se podařilo odstartovat v Abú Dhabí díky strategické spolupráci mezi pořadatelem Event Management Company (Seren EMC) a Turistického a kulturního úřadu Abú Dhabí (TCA Abu Dhabi).

MELTS se bude konat 26. až 29. ledna 2014 a zároveň se rýsuje také předseznamovací výlet pro účastníky veletrhu. Na programu jsou dopředu domluvené schůzky a tři večery pro získávání kontaktů na různých místech konání v Abú Dhabí.

MELTS byl navržen tak, aby motivoval a podpořil další vývoj v oblasti luxusního cestovního ruchu na Středním východě tím, že vytvoří mimořádné možnosti pro komunikaci, více se zaměří na výstavní část a získání povědomí jednak na regionální, ale stejně jako na mezinárodní úrovni. Společně se tak vystavovatelé, kvalifikovaní prodejci a celosvětová média zaměří na objevování a propojování nejnovějších trendů a možností pro větší a na zkušenostech založené spolupráci se Středním východem,“ řekla Alexandra North, Managing director MELTS.

Pokud jde o postup při registraci aspirujících vystavovatelů, dodala Alexandra North: „Pozvaní nákupčí budou vybíráni z nejvyšší elity a významných osobností v rámci dodavatelů na luxusním trhu Středního východu. Obchodníci budou moci poznávat a objevovat poslední trendy a nabídky pro bohaté napříč Středním východem. Veletrh tak nabídne zájemcům jedinečné navázání kontaktů a návratnost jejich investic v rámci setkání s účastníky, kteří budou moci komunikovat přímo s nákupčími luxusního cestování a mediálními hosty před samotnou akcí, během, ale i po veletrhu. Budete si tak moci zvýšit množství svých VIP partnerů.“

Gillian Tailor, manažer obchodního turismu TCA Abú Dhabí, dodává: „MELTS se šikovně zasadil do cílového portfolia a také silně propojuje s pozicí Abú Dhabí jako luxusní destinace, která se dosud odlišuje svým závazkem k zachovávání a propagaci kulturního dědictví.“

Očekává se, že MELTS se stane každoroční událostí. Opírá se o TCA Abú Dhabí v rámci Advantage Abú Dhabí, setkání podněcující iniciativu pro ekonomickou vizi 2030 vlády Abú Dhabí.

Více o veletrhu MELTS se dozvíte zde: www.meltshow.com

Lucie Poštolková

Enter the text or HTML code here

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..