DopravaNew YorkZprávy

United Airlines zavádějí přímé lety z Prahy do New Yorku/Newarku

Letecká společnost United Airlines spojí od 7. června letošního roku Prahu s mezinárodním letištěm NewYork/Newark Liberty. Nová přímá linka z Prahy do New Yorku na letiště Newark bude k dispozici každý den. United Airlines nabízejí svým zákazníkům spojení do více než 280 destinací v Severní a Jižní Americe.

Foto: United Airlines

Příjezd do/z New Yorku za třicet minut

Newark Liberty International Airport (EWR) je jedním ze tří hlavních letišť, jež obsluhují metropolitní oblast New Yorku. Patří mezi nejdůležitější přepravní místo pro United Airlines, nachází se pouhých 25 kilometrů od Manhattanu. Newark je blíže k Manhattanu než letiště JFK s rychlejším a snadnějším přístupem. Příjezd do i z metropole je snadnější než kdykoli předtím. Z Newarku je cesta na většinu míst Manhattanu ve srovnání s JFK rychlejší, a to buď „rideshare“, taxíkem nebo za pouhých 30 minut vlakem přes Penn Station. A s nejmodernějším terminálem s jedinečnými restauracemi a nákupními zážitky je Newark přední bránou New Yorku na Manhattan.

Bezkonkurenční cestování s United Airlines do/po USA

Společnost United Airlines nabízí z EWR více letů do více destinací po celém světě než kterákoliv jiná letecká společnost. Cestující z Prahy získají díky nové lince do Newarku ve státě New Jersey jednoduché spojení do New Yorku, ale i možnost přestupu na navazující lety do dalších destinací. United Airlines nabízejí přibližně 73 denních nepřetržitých letů do 68 mezinárodních destinací a 323 denních letů do 94 destinací po celých Spojených státech. Ať už je to Manhattan, Miami, Las Vegas nebo Los Angeles – široká síť United Airlines nabízí ideální spojení pro vaši dovolenou plnou dobrodružství. Na palubách letadel vás čeká vysoká úroveň služeb, bezplatný catering jak v ekonomické třídě United Economy®, tak v unikátním konceptu United Polaris® v byznys třídě.

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button