Města & regiony ČRZprávy

Turistická destinace Posázaví má nové webové stránky

Turistická destinace Posázaví modernizovala své webové stránky www.posazavi.com. Nabízejí snadnější a rychlejší vyhledávání, přehledné informace i jednodušší komunikaci s uživateli.

Na úvodní stránce jsou čtyři základní sekce s informacemi o turistických cílech, gastronomickými tipy, nabídkou ubytování a kalendářem akcí. Kalendář akcí s pozvánkami na kulturní, sportovní a společenské akce v regionu se denně doplňuje – stačí poslat plakát nebo informace o akci na e-mail info@posazavi.com. 

Kromě nového webu připravuje společnost Posázaví o.p.s. také novou propagační brožuru Poznáváme Posázaví, v níž budou informace o zajímavých a dostupných místech regionu od Stvořidel po soutok Sázavy s Vltavou. Představí nejen řeku Sázavu a její blízké okolí, tedy Jílovsko, Týnecko, město Sázavu, Český Šternberk, Kácovsko a Zručsko, ale i Benešov, Konopiště a Jemniště, Neveklovsko, Netvořicko, Dolní Břežany, Průhonice nebo Velké Popovice. Přinese také praktické informace a tipy na výlety nebo služby. Budou v ní i upoutávky na místa v Posázaví, která si „zahrála“ ve filmech nebo seriálech. Publikace vyjde na konci září. Nového, aktualizovaného vydání se dočká také série skládacích map Rodinné výlety v Posázaví, která vyšla loni a je už rozebraná. Oba propagační materiály se distribuují zdarma.

Newsroom TTG

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Mohlo by vás zajímat
Close
Back to top button