TTG doporučuje: Workshopy na self-branding, finance a syndrom vyhoření

Interaktivní koučovací workshopy vás naučí techniky, jak zvládat self-branding, self-networking, vyzkoušet si můžete také osobní rozvahu o financích nebo jak vyzrát na syndrom vyhoření. Workshopy pořádá Human Garden.

Foto: Archiv Human Garden

Foto: Archiv Human Garden

Syndromu vyhoření se můžete postavit na semináři 11. 12. 2013. Během semináře se podíváte na příčiny vzniku burn-out a projevy v chování, vyzkoušíte si účinnou prevenci syndromu vyhoření a dostanete odpověď na otázku: „Co s tím?“ Čeká vás kombinace přednášky, diskusí, dotazníky i vypracování cvičení.

Seminář proběhne od 9 do 17:30 hodin v Nagano Parku (U nákladového nádraží 3146/6, 130 00 Praha-Strašnice). Těšit se můžete na situační analýzy, relaxaci a cvičení, řízení času, posilování odolnosti a mnoho dalšího. Seminářem vás provede Ondřej Štos, MBA. Cena je 3400 Kč (bez DPH).

Více najdete zde.

Osobní rozvaha nejen o financích vám umožní na chvíli se zastavit a podívat se na všechny své zdroje. Seminář vám pomůže podívat se z trochu jiného pohledu na vaše vlastní finance. Zjistíte tak, co všechno máte.

Seminář proběhne 15. 1. 2014 od 9 do 17:30 hodin v Nagano Parku. Vyzkoušíte si osobní inventuru svého majetku. Nebude chybět evidence vašich dluhů, ale i pohled na výdaje různých kategorií, přehled „připlouvá mi“ a „dostávám“. Závěrem budete hledat perly ve svých hlavách. Workshopem vás provede Ing. Lenka Mrázová, ACCA. Cena je 3600 Kč (bez DPH).

Více najdete zde.

Workshop o self-brandingu či self-networkingu vám ukáže, proč je důležitá autentičnost vůči sobě a okolí a jak jí lze dosáhnout. Jak souvisí vaše reputace s vaším já? K čemu vám bude, když si uvědomíte a jasně definujete hodnoty, které řídí vaši práci, vaše soukromí, váš život? Jak zařídit, aby vás vaše okolí vnímalo, tak jak chcete být vnímán/a?

Během semináře se budete koučovacím způsobem zabývat především vámi samotnými: vytvoříte si svoji osobní mapu, budete přemýšlet nad termíny, jako jsou: mé role, osobní vize, cíle, mé silné stránky a jak je maximálně vytěžit. Dozvíte se, jak komunikovat svoji přidanou hodnotu navenek. Pochopíte, jak vám externí vizibilita otevře možnosti do budoucna a pomůže i na rovině interního vnímání sebe sama.

Osvojíte si jednoduché techniky, jak se o svoji značku starat, co jí svědčí a čemu se naopak vyhnout. Celkově si uděláte jasno i v osobních prioritách a naplánujete si vlastní cestu pro další životní úsek. Seminář proběhne 12. 2. 2014 od 9 do 17:30 hodin v Nagano Parku. Seminář povede Mgr. Barbora Stejskalová, MBA. Cena je 3900 Kč (bez DPH).

Více najdete zde.

lp

Enter the text or HTML code here

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..