TTG doporučuje: Mezinárodní kurz metodiky řízení projektů udržitelného cestovního ruchu

Vysoká škola obchodní v Praze bude hostit 10. až 12. září mezinárodní kurz metodiky řízení projektů udržitelného cestovního ruchu (PM4ESD). Pro zájemce bude zdarma.  Zpoplatněna bude jen závěrečná zkouška.

Ilustrační foto: Lucie Poštolková

Ilustrační foto: Lucie Poštolková

Kurz je primárně cílen na odbornou veřejnost, bude probíhat v anglickém jazyce, stejně jako zkouška. Školitelé představí potřebné nástroje pro správu projektů na lokální, národní, evropské i mezinárodní úrovni. Na programu se budou střídat dynamické přednášky, případové studie a práce ve skupinách. Autoři kurzu jsou uznávaní mezinárodní odborníci: Dr. Silvia Barbone, hlavní autorka metodiky a Dr. Xavier Font, celosvětové nejpublikovanější akademik z oblasti udržitelného turismu. Přednášet bude v Praze osobně Dr. Barbone.

Poplatek za zkoušku činní 90 eur, jejím složením se účastník stane kvalifikovaným manažerem PM4ESD projektů v rámci udržitelného rozvoje cestovního ruchu.

Evropský certifikát, který účastníci získají složením zkoušky, zvýší jejich šanci těžit z evropských fondů financování pro roky 2014-2020. Je tak nejen dokladem o zvýšení kvalifikace, ale i prostředkem, který svým držitelů, umožňuje nadále se v oblasti rozvíjet,“ doplňuje prorektorka pro mezinárodní spolupráci a vnější vztahy na VŠO Alžběta Kiráľová.

Kurz vznikl ve spolupráci NECSTouR (Evropské regionální sítě pro udržitelný a konkurenceschopný cestovní ruch) a iniciativy T4EST (Vzdělávání pro udržitelný evropský cestovní ruch s podporou celoživotního vzdělávání Evropské unie).

Letos se tyto kurzy konaly také v Itálii, Portugalsku, Španělsku, Belgii a ve Velké Británii.

Podrobnější informace a přihlášku na kurz najdete zde.

lp

Enter the text or HTML code here

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..