TTG doporučuje: Kurzy fotografování s Janem Rybářem

Že se nedá ve fotografování udělat za jediný den velký skok vpřed? Kurzy fotografování Jana Rybáře vás přesvědčí o opaku – a stovky jejich absolventů to mohou potvrdit.

kurz fotografováníJan Rybář, novinář, konzultant a také vítěz Czech Press Photo své fotokurzy staví na praktických radách, tipech a „tricích“, které kurzisty opravdu velmi rychle dokáží nasměrovat k výrazně lepším fotografiím, ať už právě začínají, nebo se již fotografování stalo jejich vášní.

„Klíčové pro mě je ukázat klientům, že dokonalé fotky se dají pořídit i obyčejným fotoaparátem,“ říká Jan Rybář. Kurzy jsou určeny nadšencům fotografujícím pro radost, ale i těm, kteří fotografie potřebují pro svoji práci. „Například pro cestovní kanceláře je zásadní, aby třeba jejich průvodci dokázali přivést z cest dokonalé obrázky pro další propagaci, a to se dá naučit za pár hodin – jen je třeba zaměřit se na praktické věci, nikoli sáhodlouhou teorii,“ dodává s tím, že i proto nedávno spustil nový projekt Fotoguru.cz – Základy fotografování a jeho anglickou verzi PhotoBohemian.com – Photography Basics. 

Jeho nejpopulárnější fotografický kurz se jmenuje Fotograrem za jediný den – probíhá několikrát měsíčně.

Individuální přístup šitý na míru nabízí Soukromý kurz fotografování, který je vhodný i pro firemní klientelu, neboť je možné objednat ho na libovolný termín a místo.

Více informací viz: www.amaze.cz 

 

Enter the text or HTML code here

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..