TTG Czech: Pomůžeme vám představit se ve světě cestovního ruchu

www.TTG.cz jsou přední webové stránky pro odborníky v cestovním ruchu v České republice (ale zároveň máme také mezinárodní sekci v anglickém a německém jazyce). Měsíčně stránky navštíví 10 000 profesionálů z cestovního ruchu. Úzce spolupracujeme s tištěnou verzí TTG Czech, které vychází vice než 20 let.

 

Co nabízíme?

1. Propagace vaší společnosti nebo destinace na webových stránkách

PR články s různorodou tématikou publikujeme na stránky (speciální nabídky hotelů, destinací, aerolinek, atd.)

  • nabízíme PR článek v češtině, AJ a NJ bez redakčních zásahů (3 000,-Kč)
  • nabízíme redakčně upravený článek – čtivý a napsaný na míru (4 500,-Kč)
  • připravíme a napíšeme články na základě dodaných materiálů speciální téma – o vašem regionu, 5 článků ve speciální sekci (10 000,-Kč)

Reklamanabízíme speciální ceny pro propagaci vašich kampaní:

  • Leaderboard: 468 x 60 px –  9 000 Kč/1 měsíc
  • Square: 300 x300 px – 7 000 Kč/1 měsíc
  • Fullbanner : 600 x 200 px – 4 000 Kč/1 měsíc

Podporované formáty bannerů: jpeg, gif

Všechny uvedené ceny jsou bez DPH.

 

2. PR and marketingová podpora

Newsletter TTG Czech s 20. letou historií má nejkomplexnější databázi kontaktů na profesionály pohybujících se v turistickém ruchu v České republice. Nabízíme pomoc v podobě oslovení více než 11 000 obchodních špiček v rámci jednotlivých segmentů (cestovní kanceláře, hotely, aerolinky, turistické centrály,…)

PR prezentace  Náš tým se skládá z řad odborníků marketingu a novinářů v oblasti turismu. Můžeme vám proto pomoct rozeslat cílené tiskové zprávy na pečlivě vybrané novináře v tištěných i elektronických médiích.

Mediální komunikace, novinářské cesty Zkušenosti za 20 let působení v turistickém ruchu nám dávají unikátní pozici pro organizování speciálních projektů s médii v České a Slovenské republice. Například umíme oslovit novináře z velkých médií a organizovat pro ně novinářské cesty v domácích i zahraničních regionech.

Social Media marketingPomáháme klientům zůstat v kontaktu v komunitě v rámci profesionálů v turistickém ruchu a také u laické veřejnosti. Nabízíme propagaci vašich služeb na našich kanálech prostřednictví sociálních mediálních sítí.

 

Enter the text or HTML code here

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..