Zprávy

TTG Czech Luxury: Zavede VIP klienty do míst s nej výhledem i do koňských stájí

Redakce opět posbírala perly pro náročnou klientelu luxusního cestovního ruchu. Anglicky psaný časopis zavede čtenáře do hotelů a restaurací s dechberoucími výhledy, ale zavítá také do knížecích stájí Equus Kinsky či na golfové hřiště v Karlových Varech. Představí i Prahu jako dokonalé místo pro svatby, líbánky a další romantická vyznání. Už jste byli někdy na privátním představení ve Státní opeře, které bylo věnováno pouze Vám?

luxury 2014 podzim

Podzimní číslo čeká pouť na WTM London, PATA Travel Mart (Nové Dillí, Indie), IMEX America, LUXURY Leisure Moscow, IT&CMA (Bangkok) a na ITB Asia (Singapore). Příští prosincové číslo TTG Czech Luxury bude nově distribuováno na veletrhu luxusního cestovního ruchu MELTS v Kataru.

TTG Czech Luxury vychází dvakrát ročně v nákladu 9000 výtisků. Časopis distribuujeme nejen na významných zahraničních veletrzích luxusního turismu, ale zasíláme jej i touroperátorům a cestovním kancelářím na Středním východě a v severní Africe, v Číně a v Japonsku, s cílem ukázat zahraničním klientům, že Česká republika má své stálé místo na trhu luxusního cestovního ruchu.

Další vydání TTG Czech Luxury má uzávěrku 7. listopadu 2014.  V případě vašeho zájmu nás kontaktujte na office@ttg.cz.

Aktuální podzimní číslo si můžete prohlédnout zde.

red

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button