Zprávy

TTG Czech Luxury tentokrát o českém designu a špercích

Nové číslo TTG Czech Luxury s podtitulem Artist & Artisans (Umělci a řemeslníci) připravilo opět koktejl toho nej pro luxusní cestovatele. Anglicky psaný časopis podporuje incoming do České republiky a má díky síti TTG World Wide rozsáhlou distribuci.

Screenshot 2015-07-29 13.45.21

Kromě tipů na luxusní turistiku po celé České republice najdou uvnitř cestovatelé a profesionálové také české luxusní značky a jejich příběhy. Tentokrát se redakce vydala po stopách českých módních designérů, šperkařů, ale třeba i za ševcem Benem Hrubešem, který ručně vyrábí obuv na zakázku.

Časopis TTG Czech Luxury vychází dvakrát ročně v nákladu 9000 výtisků. Distribuce probíhá nejen na významných zahraničních veletrzích luxusního turismu – s tímto číslem se budou moci seznámit např. účastníci veletrhů v PATA Travel Mart (Bangalore), IT&CMA (Bangkok), IMEX America (Las Vegas), ITB Asia (Singapore) a na WTM London.

Současně probíhá on-line distribuce v rámci mediálního partnerství TTG Czech s jednotlivými veletrhy. Zároveň je TTG Czech Luxury na českém stánku agentury CzechTourism, která letos plánuje účast na KOTFA Busan, Luxury Travel Expo Las Vegas, CITIE Guangzhou, Otdych Moskva, CXSRITE China Xi´an Silk Road International Tourism EXPO 2015, FIT Buenos Aires, Mode Tour Travel Show, Expotravel 2015 Jekatěrinburg, ITB Singapore, ITF Taipei, EIBTM Barcelona, International Tourism and Travel Show Montreal, TTG Incontri Rimini, Seniormässan Stockholm, WTM Londýn, a na mnoha dalších akcích.

Cílem publikace je ukázat zahraničním klientům, že Česká republika má své stálé místo na trhu luxusního cestovního ruchu.

Máte-li zájem objevit se v příštím čísle, ozvěte se nám na office@ttg.cz.

On-line verze TTG Czech Luxury

Archiv TTG Czech Luxury

 

lp

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button