Zprávy

TTG Czech Luxury: Dejte o sobě vědět ve světě luxusu

Zaměřujete se na luxusní cestovní ruch? Pomůžeme Vám blýsknout se mezi nejlepšími. Vrcholí přípravy dalšího vydání TTG Czech Luxury, které se bude prezentovat v tištěné podobě na veletrzích cestovního ruchu v Londýně, Singapuru, Bangkoku a dalších. V elektronické verzi se bude prezentovat také v newsletterech a na hlavní stránce veletrhu MELTS, jehož je mediálním partnerem.

TTG LuxuryV červenci vrcholí přípravy další čísla TTG Czech Luxury, časopisu, který je věnovaný jak luxusnímu turismu, tak výjimečným a originálním produktům české provenience.

V nákladu 9000 výtisků je dvakrát ročně distribuován poskytovatelům a nákupčím luxusních produktů na prestižních zahraničních veletrzích, především na Blízkém východě a v Asii.

Červencové číslo bude distribuováno v tištěné podobě na zahraničních veletrzích:

WTM London

PATA Travel Mart (New Delhi, India)

IMEX America

LUXURY Leisure Moscow

IT&CMA (Bangkok)

ITB Asia (Singapore)

TTG Czech Luxury je mediálním partnerem veletrhu luxusního cestování MELTS 2015, kde se současně prezentuje v elektronické podobě prostřednictvím newsletterů veletrhu a také na hlavní stránce veletrhu www.meltshow.com. Červencové TTG Czech Luxury bude také prezentováno ve veletržním časopise Serenity (v elektronické verzi bude aktivní odkaz na červencové vydání, Serenity má více jak 9 000 čtenářů z řad odborníků luxusního cestovního ruchu).

Pokud chcete být součástí TTG Czech Luxury, obraťte se na nás co nejdříve na e-mailu: office@ttg.cz.

red

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button