Tržby CPI Hotels za miliardu

Tržby společnosti CPI Hotels se vyšplhaly před koncem posledního čtvrtletí roku 2013 do výše jedné miliardy korun. Podle CPI Hotels se jedná o meziroční nárůst zhruba 10 procent. 

Foto: CPI

Slavnostní otevření Clarion Congress Hotelu Olomouc**** Foto: CPI

Letošní rok bych určitě nazval rokem růstu. Můžeme vidět vzestupnou tendenci, ať již mluvíme o tržbách, obsazenosti či průměrné ceně pokojů. Důvodem je nejen nový development, ale především růst tržeb ve stávajících hotelových provozech. Díky tomu jsme schopni pokračovat v expanzi sítě a zkvalitňovat naše služby,“ řekl o výsledcích za rok 2013 Jan Kratina, generální ředitel společnosti CPI Hotels.

CPI Hotels v květnu dokončili půlroční přestavbu konferenčního a gastronomického zázemí Clarion Congress Hotelu v Ostravě a v září byl slavnostně otevřen kompletně zrekonstruovaný Clarion Congress Hotel Olomouc. „Tím ale naše plány na rozvoj v regionech nekončí, v příštím roce se chceme zaměřit na Hotel Černigov v Hradci Králové, jednáme o příchodu do Brna. Reálné obrysy dostávají plánované projekty v zahraničí, naší volbou bude pravděpodobně Polsko,“ dodal Jan Kratina.

red

Enter the text or HTML code here

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..