V Montafonu mají děti ubytování zadarmo, lyžuje tu také Ligety

V rakouském středisku Montafonu mohou děti do 11 let mít ubytování zadarmo. Tento balíček se vztahuje na zájezdy delší pěti dnů od 15. března do konce sezóny. Pokud se vydáte do Montafonu, narazáíte tu také na amerického sjezdaře Teda Ligetyho, který si sem přijel po mistrovství světa v alpském lyžování odpočinout.

V Montafonu na sáňkách Foto: Archiv Montafon

V Montafonu na sáňkách Foto: Archiv Montafon

Ligety se v Montafonu na jihozápadě Rakouska zotavuje z náročného šampionátu ve Schladmingu, kde se stal po 45 letech prvním lyžařem, který slavil na jednom mistrovství hattrick – vyhrál nejen obří slalom, svou nejlepší disciplínu, ale i super G a superkombinaci.

Nové síly Ligety nabírá v hotelu Montafoner Hof, ale především na perfektně upravených sjezdovkách střediska, proslulého i jako ideální oblíbená tréninková destinace jak rakouského mužského lyžařského týmu, tak např. španělského národního fotbalového mužstva nebo týmu britských veslařů.

Montafon láká sportovce na freeridové zóny nedotčeného sněhu. Navíc nabízí lekce také pro děti pod vedením zkušených instruktorů. Podrobnosti o lyžařském středisku najdete zde.

 Ted Ligety Foto: Montafon.TV/Phillipp Schilcher

Ted Ligety Foto: Montafon.TV/Phillipp Schilcher

Enter the text or HTML code here

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..