Trentino: Přírodní sníh na sjezdovkách i v údolí

Partnerský článek

Vydatné sněžení v posledních dnech připravilo pro lyžaře perfektní podmínky na sjezdovky. V hlavních lyžařských lokalitách trentinských Dolomit napadlo průměrně jeden metr sněhu.

Foto: Alessandro Trovati/Trentino

Foto: Alessandro Trovati/Trentino

Ve sdružení lyžařských středisek Dolomiti Superski a v San Martino di Castrozza – Passo Rolle v těchto dnech napadlo dokonce 120 cm čerstvého sněhu, zatímco údolí Val di Fassa a Val di Fiemme pokryl půlmetrový měkký sněhový koberec, takže sněhová pokrývka na sjezdovkách dosahuje výšky jednoho metru.

Podobně jsou na tom lyžařské lokality lyžařského sdružení Skirama Dolomiti – Adamello Brenta. V Madonně di Campiglio napadl asi metr čerstvého sněhu, v Pinzolu je na sjezdovkách 70 – 120 cm sněhu a v Passo Tonale od 150 do 200 cm. Ideální lyžařské podmínky hlásí také lyžařská střediska Paganella, Folgarida-Marilleva, Folgaria e Lavarone i hora Monte Bondone, kde dosahuje sněhová pokrývka sjezdovek výšky jednoho metru.

Dolomiti Superski a Skirama Dolomiti – Adamello Brenta nabízejí 800 km perfektně upravených sjezdovek a pohodlných lanovek s moderní lyžařskou technologií a krásnou přírodou patří k tomu nejlepšímu, co zimní Trentino nabízí. Všechny lyžařské oblasti připravily také cenově výhodné akční balíčky, které myslí na rodiny s dětmi i na neúnavné lyžaře. Nechybí tu ani zábava v podobě après ski a wellness nabídka v každém údolí. V Trentinu si lyžaři užijí i noční lyžování a na své si přijdou také milovníci běžek a snowboardu.

Enter the text or HTML code here

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..