trendEVENT: videomaping i jízda na raftech

Jízda na raftech v podzemí Staré Čistírny, videomaping, networking, molekulární catering, zážitková cesta, přednášky, semináře, interaktivní podlaha, holografické stojany a mnoho dalšího přinese říjnový trendEVENT.

Foto: trendEvent

Foto: trendEvent

Organizátoři odtajnili další program trend­Eventu, největšího setkání odborníků B2B z oblasti event marketingu v ČR. „Připravujeme zážitkovou cestu, která ukáže návštěvníkům audiovizuální a technologické novinky. Zájemci si tak na vlastní kůži budou moci prohlédnout nejnovější trendy v oblasti technologie,“ řekla TTG Veronika Vajnarová, organizátorka akce trendEvent.

Na trendEVENT EXPO se podíváte také do tajů molekulárního cateringu.  Na programu je nitro kapučíno připravené v tekutém dusíku při -196°C, jablečný štrúdl v kostce a variace koktejlů (cosmopolitan jako kostku a campari orange v kuličce).

Pokud sledujete nejnovější technologické trendy, zastavte se u prezentace společnosti Quix a jejích inovativních technologií. Prohlédnout si budete moci holografické stojany, interaktivní podlahu, LaserNet a Invisible Screen, které mohou zaujmout nejen na cestovatelských veletrzích. Nezapomeňte také na kreativní agenturu MVP Agency a Event Arena či stánek Hry a Hlavolamy.

Na programu budou panelové diskuse, přednášky, workshopy a expozice partnerů a vystavovatelů. Na seznamu účastníků jsou zapsány programové, teambuildingové, promotion a reklamní agentury, představí se i dodavatelé služeb a různé lokace. Těšit se můžete i na umělecká vystoupení. Svoji účast např. potvrdila skupina Marimba. Muzeum Staré Čistírny odpadních vod v Bubenči nezůstává pozadu. Pro zájemce otevře prohlídkový okruh.

trendEVENT EXPO se koná 9. října v pražském Muzeu Stará Čistírna. Ať jste vystavovatel nebo návštěvník, z trendEventu si odnesete inspiraci pro své akce, získáte kontakty, poznáte současné trendy, potkáte se se zajímavými lidmi. Akce je určena jen odborným návštěvníkům. Pro další informace a přihlášky se podívejte na: www.trendevent.cz.

Enter the text or HTML code here

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..