Trend Event je dobrá značka pro setkávání

Na snímku spokojení vystavovatelé z Hluboké nad Vltavou: Radka Dědičová, Marketing&Sales Manager hotelu Podhrad, společně s Vilémem Pešlem, obchodním ředitelem Relaxačního a Regeneračního Centra.

Autor: Vlaďka Bratršovská

Autor: Vlaďka Bratršovská

Koncem dubna se uskutečnil tradiční, již patnáctý, jarní TREND EVENT. Místem setkání se stal hotel NH Prague v Praze 5. Akce TREND EVENT je B2B setkání odborníků z oblasti event marketingu. Je určena pro zástupce firem, agentur, které pro své zaměstnance, partnery či klienty pořádají jakákoliv setkání a nabízejí služby pro eventy všeho druhu. Tedy pro ty, kdo hledají, a pro ty, kdo nabízejí, pro všechny eventové nadšence.

TREND EVENT, který umožňuje osobní setkávání a networking v oboru pořádání eventů, vznikl jako podpůrný projekt portálu FiremniAkce.cz. Po řadě úspěšných TREND EVENTů se z akce stal prestižní odborný meeting a nachází si místo v diářích stále většího počtu pořadatelů i realizátorů firemních akcí. „Neděláme veletrh s klasickými stánky, jde více o networking, o setkání lidí z oboru, o výměnu zkušeností, kontaktů, inspiraci. Chceme lidi spojovat a daří se nám to. Důkazem je již patnácté pokračování a stále se zvyšující zájem jak ze strany vystavovatelů, tak ze strany návštěvníků,“ říká Pavel Hofrichter, ředitel společnosti Rain.cz, která portál FiremniAkce.cz

provozuje.

Prezentační část TREND EVENT Exhibition byla jako vždy věnována expozicím firem z řad programových, teambuildingových či produkčních agentur, restaurací a hotelů nabízejících služby pro firemní a společenské akce. „Trend Event představuje jedinečnou možnost získat nejen zajímavé kontakty, ale také nevšední náměty, díky nimž může být každá firemní akce příjemným zážitkem jak pro hosty, tak i pro pořadatele,“ uvádí Pavel Hofrichter. Odborní návštěvníci měli po registraci na webu TrendEvent.cz vstup na tuto akci zdarma. „Cílem každé takové akce je setkávání lidí z oboru, tak aby se poznali osobně, nejen po e-mailu nebo telefonu,“ doplňuje manažer produkce Trend Event Aleš Kužílek.

vb

 

 

Enter the text or HTML code here

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..