Travelife připravil stránky v českém jazyce

Certifikační Travelife Systém Udržitelnosti (Travelife Sustainability System) je pro české firmy dostupnější. Webové stránky jsou nyní nově také v českém jazyce.07-03

Cestovní kanceláře, touroperátoři, úřady místní správy a majitelé ubytovacích zařízení tak mohou proniknout do systému Travelife, který si klade za cíl pomoci zařadit se subjektům v cestovním ruchu do systému udržitelného turismu. Díky realistickým a praktickým kritériím, transparentnosti a spolehlivosti se řadí mezi nejlepší certifikační systémy.

V rámci Travelifu probíhají po celém světě on-line školení a praktické nástroje pro plánování, řízení a podávání zpráv o udržitelnosti, semináře a workshopy, které pomáhají subjektům zařadit se do systému udržitelného cestovního ruchu. První seminář v České republice se měl konat začátkem června, ale kvůli povodním byl přeložen na září či říjen, informoval TTG Hynek Špinar, zástupce České republiky v Evropské asociaci cestovních kanceláří ECTAA v komisi pro udržitelný turismus a cílové destinace.

Travelife Systém Udržitelnosti byl založen v roce 2007 jako iniciativa pro rozšiřování zásad udržitelnosti v rámci cestovního ruchu. Travelife zohledňuje celý dodavatelský řetězec podniků v cestovním ruchu včetně dopravců, ubytovacích zařízení a pořadatelů výletů. Nabízí snadné nástroje pro zhodnocení, vedení, sdílení a informování, jak snahy o udržitelnost u dodavatelů pokračují.

Stránky Travelife si můžete prohlédnout zde.

Lucie Poštolková

 

 

Enter the text or HTML code here

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..