Travel Massive: Buďte součástí toho, co trenduje u nás i v zahraničí

Tento exponenciálně rostoucí celosvětový fenomén se naplno rozjel i v České republice, globální networkingová komunita Travel Massive dává vyniknout zajímavým lidem i nápadům. Jejich prezentace proběhla na poslední červnové akci s tématem „Content creation – Zaujměte příběhem z cest“.

Petr Klymec a generální ředitelka CzechTourism Monika Palatková. Foto: archiv TM

Petr Klymec a generální ředitelka CzechTourism Monika Palatková. Foto: archiv TM

 

Koncept Travel Massive vznikl sice již před 5 lety v Austrálii, ale především během posledního roku prorazil do světového povědomí. Dynamicky rostoucí komunita dnes působí již ve 100 městech po světě a sdružuje přes 8000 odborníků z několika set firem z cestovního ruchu ze všech segmentů.

Cílem komunity je propojit zajímavé lidi a firmy, kteří tak dostanou možnost představit, sdílet a dál posouvat svoje nové nápady a inovativní projekty. „Od založení pražského Travel Massive v lednu 2013 jsme uspořádali 18 networkingových akcí a v současné době sdružujeme přes 160 profesionálů z desítek předních českých firem a travel projektů,“ zmiňuje zakladatel české pobočky Petr Klymec.

Na poslední akci, která se konala v sídle CzechTourismu, se podělilo 12 řečníků komunity s více než 60členným publikem o své know-how a best-practices na téma „Content creation – Zaujměte příběhem z cest“. Představili se producenti cestovatelských dokumentárních filmů, fotografové, instagrameři, bloggeři, vloggeři, žraloci sociálních sítí a hosté se dozvěděli i o právě spuštěných nových aplikacích Cool Czech Guide či Czech Film Trips od CzechTourismu a projektu Outvia CZ od Čedoku. Následovala možnost se v přátelské a neformální atmosféře seznámit u skleničky dobrého vína, projekty prodiskutovat a poskytnout si feedback.

„Nechceme stavět žádné vzdušné zámky a měnit svět ze dne na den. Naše setkání jsou prakticky a tematicky zaměřená, umožňují v krátkosti představit i menší projekty a dát jim tak vyniknout jak u nás, tak v zahraničí,“ dodává Petr Klymec. Otevírá se tím cesta ke spolupráci, medializaci a novým obchodním příležitostem. Další nemalou přidanou hodnotou je možnost napojení na globální členskou základnu či účast na zahraničních akcích Travel Massive nejen v rámci předních světových veletrhů cestovního ruchu jako ITB či WTM.

Členství i účast na akcích Travel Massive jsou zdarma a otevřené všem z oboru. Zájemci si mohou vytvořit svůj osobní profil na www.travelmassive.com a rovněž se mohou připojit ke skupině Travel Massive Prague na Facebooku.

red

 

Enter the text or HTML code here

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..