Travel Alliance spolupracuje s Agenturou Smart

Cestovní kanceláře sdružené v Travel Allianci nově spolupracují s Agenturou Smart s.r.o.

Ilustrační foto Autpr: Lucie Poštolková

Ilustrační foto Autor: Lucie Poštolková

„Jsme rádi, že došlo k dohodě mezi našimi společnostmi ohledně další úzké spolupráce. Travel Alliance tímto krokem posiluje svojí pozici na trhu mezi akreditovanými IATA agenturami v České republice a rozšiřuje možnosti využití synergických efektů mezi jednotlivými členy,“ uvedl Tomáš Třebický, předseda dozorčí rady Travel Alliance.

„Sdílíme s ostatními členy Travel Alliance názory na další směřování oboru prodeje letenek v České republice i ve světě. Bližší spolupráce s partnery je cestou k tomu jak posílit naše postavení na stále se rozvíjejícím trhu prodeje letenek a jak nabízet našim zákazníkům širší portfolio cestovních služeb než doposud,“ řekl Patrik Dvořák, jednatel společnosti Agentura Smart.

Do Travel Alliance patří cestovní kanceláře Nemo & Selecta, OK-Tours a Thomas Cook, kteří se specializují na prodej letenek a zajišťování služebních cest pro korporátní zákazníky. Společnost vznikla v roce 2005 a patří mezi přední prodejce letenek pro služební i soukromé cesty.

Cestovní kanceláře sdružené v Travel Allianci se jako první na trhu dobrovolně zavázaly již v roce 2007 (v rámci projektu Poctivé Letenky) k poskytování výhradně konečných cen letenek včetně všech poplatků. Provozují řadu internetových obchodů pro prodej letenek, zájezdů a dalších cestovních služeb, jako jsou např.: www.poctiveletenky.czwww.ckneckermann.czwww.businessplus.czwww.okletenky.cz,  www.oktours.czwww.nemoletenky.cz a www.nemo.cz.

Agentura SMART působí v oblasti cestovního ruchu od roku 1992. Specializuje se na služby v oblasti letecké přepravy, zajištění služebních cest v ČR i zahraničí. Další sférou její činnosti je zajišťování konferencí a kongresů, firemních prezentací a ubytování v zahraničí v ČR a další cestovní služby. Provozuje internetový obchod na adrese: www.smart-letenky.cz

Enter the text or HTML code here

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..