DopravaZprávy

Tradiční párty Travel Alliance na Floře

Jako každý rok v červnu, i letos se na terase sídla společnosti Thomas Cook na pražské Floře sešli členové, obchodní partneři a přátelé skupiny Travel Alliance, aby zhodnotili uplynulé období u sklenky dobrého vína.

Foto: Naďa Rybárová

Hosty již tradičně přivítal Marek Plášil, předseda představenstva Travel Alliance, který ve svém neformálním proslovu poznamenal, že se skupině v uplynulých dvanácti měsících dařil růst, a to jednociferný. „V prvních měsících letošního roku jsme rostli dokonce dvouciferným číslem,“ řekl s tím, že růst výrazně zpomalilo uzemnění Boeingů 737 MAX. Plášil oznámil i některé novinky u akcionářů aliance, jako např. vystřídání Jana Koláčného Stanislavem Zemanem na postu ředitele cestovní kanceláře Čedok, nebo přátelské převzetí agentury Nemo & Selecta společností OK-TOURS. Pod značkou Nemo & Selecta se ale budou na trhu i nadále prodávat Nemo zájezdy a Nemo golf.

Travel Alliance byla založena v roce 2005 a primárně se soustředí na služby pro korporátní klientelu. Prostřednictvím portálu www.poctiveletenky.cz dále nabízí letenky, pronájem vozu a pojištění.

Newsroom TTG

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button