Zprávy

Tourism X Games lákají na netradiční sedmiboj

Nový unikátní projekt pro ty, kteří působí v cestovním ruchu, je na světě! Tourism X Games vás zvou pod záštitou agentury Czech Tourismu na akci, kde se nejen pobavíte a zasportujete si, ale také získáte nové kontakty a zážitky.

logo_final

Pracujete v cestovní kanceláři, hotelu, destinačním managementu, tourist boardu a připravujete dnes a denně akce pro klienty? Se svými konkurenty a kolegy z oboru se znáte pouze z různých seminářů, kongresů, veletrhů; setkáváte se s nimi v pracovních skupinách, popřípadě s nimi svádíte různě náročná jednání, povětšinou ve formální atmosféře a ve formálním obleku – či je znáte jen z doslechu? Nyní máte příležitost networkovat nebo si vyměnit své lety nabyté zkušenosti s ostatními profesionály na neformální akci, kterou je první ročník Tourism X Games. Protože lidi spojují nejen obchodní zájmy, ale hlavně zážitky.

Organizátor celé akce Filip Remenec říká: „Vzhledem k tomu, že jsem se sám 7 let pohyboval v hotelnictví a pak se dalších 5 let věnoval cestovnímu ruchu v agentuře CzechTourism, vím, kolik práce za tím vším stojí. A jak moc důležité je mít kontakty a přátele na místech, se kterými úzce spolupracujete. Proto se domnívám, že Tourism X Games budou skvělou příležitostí, jak tyto kontakty napříč subjekty cestovního ruchu navázat.“

A co vás tedy vlastně čeká?

V samém srdci České Sibiře, ve sportovním areálu Moninec, si pro vás tým projektu Tourism X Games připravil Letní sportovní hry cestovního ruchu (sportovní sedmiboj), ve kterém změříte síly s kolegy i konkurencí, vyzkoušíte si tradiční i méně známé sporty, pobavíte se a v neposlední řadě získáte řadu zajímavých kontaktů.

„Soutěžit se bude například v tubingu, discgolfu nebo lukostřelbě, milovníci tradičních letních sportů jistě ocení turnaj ve volejbalu nebo orientačně-vědomostní běh. Adrenalinové nadšence potěší závodění z kopce na horských koloběžkách nebo slalom na mountain boardu. Věřím, že si zde každý najde disciplínu, ve které bude moci zazářit,“ doplňuje Filip Remenec.

Přihlašování na webových stránkách akce je spuštěno od 25. 6. a uzávěrka končí v polovině měsíce srpna. Za každý subjekt je možné sestavit dva tříčlenné týmy. Celková kapacita čítá 32 sportovních týmů. Vítáni jsou všichni, jejichž náplní práce je cestovní ruch.

Jak bude vypadat denní program?

Transport do areálu Monínec bude zajištěn autobusem z Prahy, nebo je možnost dopravit se vlastním vozem. Tak či tak, všichni se sejdou ráno 5. září v 9 hodin na Monínci.

Pro každého účastníka bude připravena jmenovka s jeho pracovní pozicí, a samozřejmě také číslo týmu. Ráno čeká zúčastněné snídaně formou bufetu, aby načerpali síly do zápolení, občerstvení a pitný režim jsou zajištěny po celý den. Samozřejmostí je také lehký oběd a zasloužená polední pauza pro nutnou regeneraci. Na večer je připraveno velké grilování. Všichni si určitě přijdou na své a hřebem večera bude vyhlášení vítězů a předání zajímavých cen. Cenou útěchy bude bohatý gril a hostesky, které nenechají žádnou sklenku prázdnou.

Pokud má někdo zájem strávit v tomto půvabném areálu nejen den, ale i noc, k dispozici je samozřejmě nově zrekonstruovaný hotel se saunou, kde mají soutěžící možnost využít zvýhodněného ubytování a druhý den si zahrát např. golf na Čertově břemeně.

Jak vlastně tato akce vznikla?

„Pokud pracujete na 100 procent, jako že v cestovním ruchu ani jinak nemůžete, občas potřebujete vypnout. Myšlenka spojit příjemné s užitečným stála při zrodu této akce. Jedná se o první ročník Tourism X Games, ale pevně věřím, že se naplní hlavní záměr akce, a to, jak lidi spojovat, bavit a obohacovat,“ uzavírá Filip Remenec.

Více se o tomto projektu dozvíte na webových stránkách www.tourismxgames.cz, kde se můžete na akci přímo zaregistrovat.

 

[box]

  • Akce se koná v pátek 5. 9. 2014 v areálu Monínec
  • Účastnit se může jakýkoliv subjekt působící v cestovním ruchu
  • Náplní dne bude 7 různých sportů, příjemná zábava a grilování
  • Přihlašování běží od 25. 6. do 15. 8.
  • Přihlášky a více informací najdete na www.tourismxgames.cz
  • Registrační poplatek za tým (3 osoby) činí 4500 Kč

[/box]
fr/red

 

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button