Partnerská sekce

TOP HOTEL Praha slavnostně zakončil sezónu 2015

Partnerský článek

25. listopadu večer přivítal TOP HOTEL Praha na 400 významných hostů. Na tento den totiž připadlo slavnostní „Zakončení sezóny 2015“, kdy se hotel loučí s hlavní hotelovou sezónou, děkuje významným klientům, obchodním partnerům a hostí celou řadu významných osobností.

Foto: archiv TOP Hotelu
Foto: archiv TOP Hotelu

Letošní Zakončení sezóny ozvláštnila rytmická vystoupení mladých bubeníků z hudební skupiny NeoPercussio, jedno z nich dokonce za účasti odvážlivců z řad publika. Hosty dále nadchlo vystoupení mistra sabrage Petra Krejčíka, který publiku předvedl techniku otevírání lahví sektu šavlí, zahradnickou motykou, vinařskými nůžkami a dokonce i rýčem a sekerou. Při jedné ukázce se publiku doslova zatajil dech, když se láhev rozlétla na malé kousky a div že nezranila paní Martinu Kociánovou, která večerem provázela a sabragi asistovala. Sabrage si pak úspěšně vyzkoušely i dvě odvážné dámy a jeden zdatný muž z publika.

Jak již je v TOP HOTELu Praha tradicí, slavnostní večer byl spojen s bohatým a lahodným rautem, který nabízel lahůdky studené a teplé kuchyně a nepřebernou nabídku neodolatelných zákusků. Velký zájem vzbudila zejména nabídka rybích specialit a žabí stehýnka.

Mezi významnými hosty nechyběli zástupci vlády a veřejného sektoru, např. senátor Jan Veleba, prezident KZPS ČR Jan Wiesner či ředitel Národního muzea Michal Lukeš, ze známých osobností například televizní moderátor Alexander Hemala, zpěvák Martin France, MUDr. Jan Cimický či modelka a lékařka farmacie Jana Doležalová.

 

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button