Data & studieZahraničíZprávy

Top 10 vysněných destinací za rok 2019

Pokud jste v roce 2019 snili o tropické dovolené na ohromujícím ostrově, rozhodně jste nebyli sami. Podle výsledků Google vyhledávání pro rok 2019, naše historie celkového vyhledávání dokazuje, že jsme všichni snili, nebo jsme ve skutečnosti plánovali dovolenou ve skutečných tropech.

Společnost každoročně vydává sumář celého roku ve vyhledávání, který upozorňuje na lidi, témata, události, místa a globální příběhy, které upoutaly naší pozornost. Představuje také všechna trendová témata napříč popkulturou a životním stylem, sportem, hudbou, zprávami a dalšími, včetně toho, kam jsme v minulém roce chtěli cestovat.

Podle statistik Google 10 nejvýznamnějších trendů vyhledávání „výlet do …“ zdůraznilo hlubokou touhu každého jet do teplých krajin nebo vyrazit za velkým dobrodružstvím. Mezi 10 nejvyhledávanějšími hesly „výlet do…“ patřil výlet na Maledivy, výlet do Japonska, na Bora Bora, výlet do Vegas, do Mexika, na Aljašku, do New Orleans, do Kalifornie, do New Yorku a výlet do Kostariky.

Tento seznam, vysvětlil Google, „je založen na vyhledávacích dotazech, které měly největší nárůst v letošním roce ve srovnání s předchozím rokem.“

Každá z těchto destinací bude pravděpodobně pokračovat v trendu i v roce 2020, protože se jedná o oblíbená místa pro cestovatele po celý rok. 

Adéla Štechová

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button