Zprávy

Tip na víkend: Rodinný den v Parku Mirakulum

V sobotu 4. října se bude opět konat v Parku Mirakulum v Milovicích oblíbená akce Rodinný den, při kterém na začátku a na konci sezony spojí síly se sousedním Tankodromem. Tentokrát se brány obou areálů s celkovou plochou přes 60 hektarů otevřou pro hračičky a milovníky dobrodružství všech věkových kategorií.

Foto: archiv Parku Mirakulum
Foto: archiv Parku Mirakulum

 

Děti jistě potěší kromě mnoha atrakcí také vystoupení s poníky a bubnování s Groove Army a Tokhim. Tatínci i ostatní větší kluci si přijdou na své při ukázkách dobových bitev v podání klubů vojenské historie, v průběhu celého dne zaujmou jistě i jízdy obrněným transportérem BVP, Hummerem, Tatrou 813 i na čtyřkolkách. Neméně unikátní zážitek nabídnou lety vrtulníkem. Děti si budou moci zasoutěžit ve výcvikovém campu a bojové základně US Army.

I pro holčičky a maminky bude nesporně silným magnetem ukázka parní lokomotivy, kopie staršího modelu Krauss z roku 1947. Kompletně repasovaná a načančaná mašina proveze zájemce po části úzkokolejné železnice, která už od nové sezony spojí Mirakulum s Tankodromem v délce více než 2 kilometrů!

„Milovice pro celou rodinu budou výpravnou tečkou za letošní úspěšnou sezonou. Končíme sice až 2. listopadu, ale nadcházející sobotní akce nabídne to nejlepší z naší produkce a programové bonbónky chystá také Tankodrom. Máme ověřeno, že se na tuto akci sjíždí již i návštěvníci ze zahraničí,” říká Jiří Antoš, majitel firmy TR Antoš, která stojí za realizací Parku Mirakulum.

[box]

Program v Mirakulu:

13.00 Poníci

14.00 Bubnování s GrooveArmy a Tokhim

15.00 Poníci

16.00 Bubnování s Tokhim

 

Program na Tankodromu:

11.00, 13.00 a 15.00 Dobové ukázky bitev – Kluby vojenské historie

12.00 Příjezd kolony vojenských vozidel

Po celý den: Jízdy obrněným transportérem BVP, Hummerem,Tatrou 813 a na čtyřkolkách, lety vrtulníkem, soutěže pro děti ve výcvikovém campu a bojové základně US Army

[/box]

Jednotné vstupné do obou parků bude 150 Kč za osobu a 400 Kč pro rodiny 2+1 nebo 500 Kč pro rodiny 2+2. Děti do 90 cm mají vstup zdarma. Park i Tankodrom budou otevřeny od 10 do 17 h. Vstup a parkování zdarma bude možné u Parku Mirakulum i Tankodromu Milovice.

Další informace najdete na www.mirakulum.cz nebo na www.tankodrommilovice.cz.

 

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button