Zprávy

Tip na víkend: Do pražské Dubče zavítá automobilová aristokracie Rolls-Royce a Bentley

Již tuto sobotu 17.května, se v přírodního parku ve Starém Špejcharu v pražské Dubči uskuteční historicky první setkání vozů Rolls-Royce a Bentley, které bude doplněné o sraz historických vozů, motocyklů a mopedů.

Foto: www.rollsroyceclub.cz
Foto: www.rollsroyceclub.cz

 

Celý areál bude rozdělen na dvě části. V té horní budou k vidění vozy Rolls-Royce a Bentley všech možných karosářských variant, stavu, ale i stáří. Návštěvníci budou moci obdivovat předválečné veterány, klasické limuzíny z let poválečných, moderní limuzíny z let nedávno minulých, ale také aktuální modely, které dorazí přímo ze showroomu prodejců. Se svým vozem Rolls-Royce Silver Shadow přijede i herec Pavel Trávníček. Spodní část bude vyhrazena veteránům a historickým a klasickým vozům, motocyklům a dalším jednostopým vozidlům.

Po celý den bude připraveno občertsvení a bohatý doprovodný program nejen pro návštěvníky a účastníky srazu, ale také pro jejich děti. K poslechu bude hrát kapela THE VILLAINS, připravena bude hlasování o nejhezčí vozy a motocykly srazu a také spanilá jízda po okolí.

[box]

Kdy: Sobota 17.5. od 10:00 hod.

Kde: V přírodním parku Dubečské Panské zahrady, ul. U Dubečské tvrze

Vstup: Dobrovolný

Program: Volná prohlídka vozů, soutěž o nejzajímavější exponát, spanilá jízda po okolí, módní přehlídka, výstava obrazů, ukázka hasičské techniky, dětský program, vip zóna

Další informace pro návštěvníky: http://sraz.rollsroyceclub.cz

[/box]

V rámci srazu proběhnou oslavy místních hasičů SDH Dubeč, kteří slaví výročí 135 let od založení. Hasiči na místě představí svou techniku (moderní i historickou) s možností vyzkoušení a připraví bohatý program pro děti, které se budou moci svézt v hasičském speciálu či budou moci vyzkoušet, jak se pracuje s hasičskými stříkačkami a podobně.

 

Jiří Andres

 

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button