Tikající klenoty klenotnictví Beny

Rodinná šperkařská společnost BENY působí na českém trhu už víc jak čtvrt století. V jejích třech pražských buticích nacházejí zákazníci už delší dobu kromě drahocenných šperků a diamantů také náramkové hodinky světově proslulých značek.

Parmigiani TONDA Métropolitaine Sélene rose gold

 

ZENITH Defy El Primero 21 rose gold

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Happy Sport Medium Automatic Two Tone

Jejich nabídka je každým rokem širší a různorodější. S tím souvisí i kvalitní poprodejní služby, na které se zájemci o koupi elegantního zboží mohou spolehnout.

Prosperující zlatnictví Beny je založené na tradici rodiny Topalli, jejíž počátek lze najít v Chorvatsku v druhé polovině sedmdesátých let minulého století. Precizní výroba a zpracování šperků, stejně jako prodej diamantů umožnily expanzi firmy v počátcích devadesátých let až do Prahy.

Dnes najdeme BENY na třech vyhlášených pražských adresách. Butiky sídlí v Pařížské 8, v Karlově 18 a také na Václavském náměstí 52, kde zlatnictví kdysi v Praze začínalo.

Dnes zde je umístěna i dílna, v níž vznikají originální šperky vlastní značky BENY a kde se provádějí případné servisní opravy.V rozsáhlém portfoliu nabídky šperků a diamantů se u BENY jako klenoty skvějí i prvotřídní hodinky.

Více na www.beny.cz

Enter the text or HTML code here

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..